Poziom: A1-A2
Hebrajski Kurs podstawowy (Książka + 2 x Audio CD)

Hebrajski Kurs podstawowy (Książka + 2 x Audio CD)

-20%

1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi, ciekawostki

ISBN: 978-83-6182-800-6
Data wydania: sierpień 2009
Stron: 120

Opis

Hebrajski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka hebrajskiego. Polecamy go także wszystkim tym, których fascynują tradycje, język, historia i kultura Izraela.

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, poszukasz pracy, zarezerwujesz pokój i bez problemu dogadasz się w każdej sytuacji! Ciekawostki zilustrowane zdjęciami zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Izraela.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio.

Książka (120 stron) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki, m.in. o Jerozolimie, Morzu Martwym, rozwoju technologii oraz obowiązkowej służbie wojskowej. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz zawiera wskazówki dotyczące wymowy. Dodatkowo jedna z lekcji poświęcona jest kontaktom biznesowym, w tym zawieraniu transakcji, składaniu ofert, organizowaniu targów.

Wysokiej jakości nagrania
(145 minut) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową hebrajską wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki.

Hebrajski Kurs podstawowy
jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu czy w samochodzie. Ucz się gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij wreszcie rozmawiać!

Nauka z kursem pozwala na opanowanie języka na poziomie podstawowym A2. Umożliwia to zrozumienie zdań i wyrażeń często używanych, bezpośrednio związanych z życiem codziennym (rodzina, zakupy, najbliższe otoczenie, praca), a także porozumiewanie się w tym zakresie.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 9 opinii na temat tego produktu.

Fajnie, że na polskim rynku jest kurs, który umożliwia naukę tego języka

- , 2016-02-23

Książka bardzo dobra. Szkoda że nie ma kolejnych części. Brakuje mi trochę też ćwiczeń pisemnych.

- , 2015-08-19

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z ZAKUPU KURSU HEBRAJSKIEGO

- , 2014-11-25

Książka jest idealna do nauki podstaw hebrajskiego oraz dla osób, które wyjeżdżają się do Izraela na wakacje. Dużo informacji jest wyjaśnionych, jednak są pewne braki, które znacznie nie wpływają na naukę. Szkoda, że czasowniki nie są lepiej opisane. Żałuję, że nie ma kontynuacji i wersji \"Nie gryzie\". Poza tym, polecam! :)

- , 2014-01-28

I o to przed Państwem podręcznik do nauki języka narodu z ciekawą historią. Może warto poznać jego podstawowe zwroty. Ta książka Wam w tym pomoże!!!

- , 2013-02-14

Książka jest świetna, szkoda tylko że w tym języku nie wydano wersji Hebrajski nie gryzie...taka bardzo by się przydała, no ale cóż z tej i tak jestem bardzo zadowolony :)

- , 2012-09-24

Fajna książka, tylko szkoda że nie ma więcej pozycji do nauki hebrajskiego albo chociaż kontynuacji :(

- , 2012-06-21

Właśnie zaopatrzyłam się w kurs podstawowy do nauki języka hebrajskiego. Jestem bardzo zadowolona z owego zakupu. Dwie płyty i książka są w sam raz dla początkujących.

- , 2012-04-13

Lekcja próbna super .Lektor mówi powoli i wyraźnie .Na początku nauki to jest wskazane .Pozdrawiam

- , 2009-10-28
Podziel się ze znajomymi