Poziomy:

  • A2
  • B1

Nauczysz się:

Czeski dla średnio zaawansowanych (PDF + MP3)

Poziomy:

  • A2
  • B1

Nauczysz się:

Czeski dla średnio zaawansowanych (PDF + MP3)

Kompleksowa nauka słownictwa, rozumienia ze słuchu i gramatyki


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
28,48 zł

CZESKI dla średnio zaawansowanych to kurs, z którym:

- aktywnie uczysz się języka 
- poznajesz niezbędne słownictwo
- trenujesz znajomość gramatyki
- rozwiązujesz różnorodne ćwiczenia
- doskonalisz rozumienie ze słuchu
- uczysz się konstruować wypowiedzi pisemne

Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy opanowali podstawy języka czeskiego i chcą kontynuować naukę na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).

Książka w formie PDF (200 stron) opiera się na unikalnej metodzie zintegrowanej nauki. Dzięki niej szybko i skutecznie opanujesz wszystkie kompetencje językowe. Kurs pozwoli ci jednocześnie doskonalić praktyczną znajomość języka, poszerzać zasób słownictwa, rozwijać umiejętności rozumienia tekstów pisanych, rozumienia ze słuchu i samodzielnego komponowania wypowiedzi pisemnych. 

14 rozdziałach tematycznych znajdziesz: krótkie teksty, gramatykę w pigułce, dialogi sytuacyjne, porcję słówek, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także interesujące informacje o kulturze Czech. Dla ułatwienia nauki samoukom, na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek. Książkę zamyka rozdział podsumowujący z 14 tekstami, poświęcony w szczególności zadaniom na rozumienie tekstu czytanego i rozumienie ze słuchu.

Dodatkowo do kursu dostępne są nagrania MP3 do pobrania (kod do nagrań dostępny w książce). Znajdują się w nich teksty otwierające każdy z rozdziałów oraz ciekawostki na temat Czech oraz wszystkie teksty z rozdziału podsumowującego. Słuchanie nagrań profesjonalnych lektorów ułatwia naukę współczesnego języka czeskiego, w tym jego potocznej odmiany i płynne komunikowanie się.

Przykładowe nagrania

 

  • ISBN: 978-83-6661-050-7
  • Stron: 200
  • Zawartość: E-book , Mp3
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...