Poziom: A1-A2
Czeski nie gryzie! + CD  (Książka + CD Audio)

Czeski nie gryzie! + CD (Książka + CD Audio)

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń

ISBN: 978-83-7788-246-7
Data wydania: 2013
Stron: 160

Opis


Czeski nie gryzie! to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka od podstaw,
- przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo,
- praktycznie trenujesz znajomość gramatyki,
- uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych,
- poznajesz współczesny, codzienny język czeski.


Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka czeskiego na poziomie komunikatywnym.

Książka (160 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych zamieszczono blisko 100 najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. Ponadto na marginesach zamieszczono praktyczne minisłowniczki, a na końcu podręcznika zbiorczy słownik.

Do książki dołączono gratis płytę CD z nagraniami profesjonalnych lektorów, która pomaga w nauce poprawnej wymowy oraz ćwiczeniu rozumienia ze słuchu.

Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że czeski nie gryzie!

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 5 opinii na temat tego produktu.

czeski nie gryzie

Ciekawy kurs, szkoda,że nie ma opcji z mp3

- , 2019-07-03

Nauka z Edgardem

W dzisiejszych czasach, gdy znajomość języków obcych to niejako tlen do życia, propozycje wydawnictwa Edgard cechuje wysoka jakość merytoryczna oraz przytępna cena. Nie inaczej jest i tym razem. Język czeski - niby podobny do polskiego ale jakże różny. Polecam zdecydowanie!

- , 2017-11-02

Fantastyczna książka! Nauka z niej to sama przyjemność. Gramatyka w przystępny sposób połączona ze słownictwem. Dużo ćwiczeń. Po prostu kocham serię z \"jabłuszkiem\"!

- , 2016-01-04

Bardzo fajny podręcznik do nauki. Ciekawostki na marginesach bardzo przydatne. Gramatyka jasno przedstawiona, dużo słówek i ćwiczeń. Polecam!

- , 2013-11-19

WRESZCIE!!!

- , 2013-05-06
Podziel się ze znajomymi