Poziom: A1-A2
Chiński 600 fiszek Trening od podstaw +CD (600 fiszek + kolorowe przegródki + program komputerowy + płyta CD MP3)

Chiński 600 fiszek Trening od podstaw +CD (600 fiszek + kolorowe przegródki + program komputerowy + płyta CD MP3)

-20%

Skuteczny trening dla początkujących!

ISBN: 978-83-7788-175-0

Opis

Dzięki nauce z fiszkami:
- poznasz 1200 najważniejszych słów i zdań, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać,
- szybko i skutecznie opanujesz słownictwo z aż 24 grup tematycznych,
- posłuchasz gotowych nagrań i przećwiczysz wymowę,
- wygenerujesz własną playlistę na odtwarzacz mp3 lub telefon i powtórzysz słówka za lektorem,
- utrwalisz wiedzę za pomocą kolorowych przegródek i testów,
- będziesz ćwiczył język o każdej porze i w dowolnym miejscu.

Chiński 600 fiszek Trening od podstaw to wyjątkowy zestaw, który tworzą: 600 ponumerowanych fiszek, CD-ROM Fiszki MP3 z nagraniami i programem oraz praktyczne pudełko z kolorowymi przegródkami. Nauka z kursem umożliwia komunikację na poziomie podstawowym, dzięki opanowaniu 600 najczęściej używanych w języku chińskim słów i wyrażeń. Przykłady użycia słów w 600 zdaniach to gotowe wzorce komunikacyjne. Aby ułatwić zapamiętanie materiału metodą skojarzeń, kurs podzielono na 24 praktyczne grupy tematyczne. Dodatkowo kolorowe przegródki pozwalają zaplanować naukę, a nagrania mp3 ułatwiają opanowanie prawidłowej wymowy.


Do zestawu dołączony jest program Aktywny Trening z ćwiczeniami, który umożliwia tworzenie indywidualnych list nagrań, odsłuchiwanie ich na dowolnym odtwarzaczu i głośne powtarzanie za lektorem. Dodatkowo dzięki funkcji karaoke możesz sprawdzić na ekranie wyświetlacza prawidłową pisownię słówek. Rozwiązując testy aktywnie sprawdzisz stopień opanowania materiału z fiszek i skutecznie utrwalisz znajomość słownictwa.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7 PL, 8 PL, 10 PL 32/64 bit

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Te fiszki są świetne!!! Idealnie komponują się z kursem \"Chiński nie gryzie\" który zakupiłem razem z nimi. Pozwalają one przećwiczyć zawarte w tym kursie słownictwo, a także za pomocą mini płytki - przećwiczyć wymowę. Fiszki są podzielone na różne kategorie - np. słownictwo ze zbioru żywności, obiektów w mieście, itd... co pozwala na korelacje z tematami zawartymi w książce - do każdego działu inne fiszki.

Jeżeli chcesz zacząć chiński od podstaw, koniecznie zaopatrz się w nie oraz w kurs \"Chiński nie gryzie\", a przy systematyczności na pewno zauważysz efekty!!!

- , 2013-08-20

Zaczynam rok od realizacji postanowień. Od jutra zaczynam lekcje chińskiego w szkole językowej, a już od ponad tygodnia przyswajam podstawowe słówka z fiszek wydanych przed Wydawnictwo Edgard. Poręczne pudełko, a raczej pudełeczko, zawiera 600 fiszek. Część z nich uczy kaligrafii w wersji mini. W języku chińskim ważna jest bowiem kolejność stawiania kresek. Chińczyk od razu pozna, czy znak został postawiony poprawnie. W głowę zachodzę jak to możliwe. Kolejna porcja karteczek zapoznaje nas z partykułami, klasyfikatorami, fonetyką czy też kategoriami znaków chińskim. Pozostała, główna część kursu to ponad 1200 słówek i zwrotów, które należy opanować, aby zacząć w miarę swobodną konwersację na poziomie podstawowym.

Nowością, w porównaniu do poprzednich fiszek tego wydawnictwa, jest zestaw 3 kolorowych przegródek. Zielona, usztywniona przegródka z zawziętą buzią porządkuje nam materiał, którego aktualnie się uczymy. Niebieska karteczka z radosnym uśmiechem pokazuje nam, ile już umiemy, a pomarańczowa z kolei, ta najbardziej zdziwiona motywuje nas do dalszej nauki.

Cudownym i bardzo przydatnym dodatkiem jest mini płyta, na której oprócz tradycyjnych nagrań słówek wraz z tłumaczeniami, znajduje się multimedialny program pomocny przy powtórce słówek. Co niezwykle ważne, należy pamiętać o zainstalowaniu na komputerze chińskiej klawiatury. Nie jest to trudne. Zwykle w opcjach systemu można dodać obsługę innego języka.

Rozwiązując testy, sprawdzamy swoją wiedzę i w razie potrzeby, niezadowalającego wyniku, powtarzamy całość raz jeszcze. Proste, prawda? Miejmy nadzieję, że za rok o tej porze, będę mogła się pochwalić znajomością chińskiego na poziomie B1 lub B2.

A w Waszych planach figuruje na liście jakiś język obcy, który chcecie opanować do perfekcji lub do konkretnego poziomu?

- , 2013-01-08
Podziel się ze znajomymi