SuperQuiz POLSKA Aplikacja

Aplikacja na urządzenia mobilne
- iPhone, iPad, iPod i smartfony
z systemem Android

  • Zawartość: Aplikacja mobilna

Opis

Aplikacja SuperQuiz POLSKA Kapitan Nauka to znakomita pomoc dla każdego ucznia i mądra rozrywka dla całej rodziny. SuperQuiz doskonale sprawdzi się w indywidualnej zabawie, podczas spotkań z kolegami, na imprezach rodzinnych czy w trakcie nudnej podróży. Dzięki aplikacji nawet najbardziej niechętny uczeń przekona się, że zdobywanie wiedzy to nie żmudna orka, lecz fascynująca przygoda, której nie sposób się oprzeć. Dla dorosłych wspólne rozwiązywanie wciągających zagadek i czytanie ciekawych tekstów będzie okazją do powtórzenia wiedzy i odkrywania wraz z dziećmi nowych pasji.

SuperQuiz Kapitan Nauka to kopalnia wiedzy przydatnej w szkole. Znajdziesz tu m.in.:
- ciekawostki geograficzne i przyrodnicze,
- fascynujące wydarzenia historyczne,
- wiadomości o miastach i regionach.

Z SuperQuiz POLSKA:
- dowiesz się kiedy powstało największe jezioro Polski, co rośnie na najwyższym szczycie Polski, gdzie w Polsce można zobaczyć aż 17 gatunków nietoperzy,
- odkryjesz tajemnice największych polskich miast, ciekawe legendy i tradycje, a także historyczne style architektoniczne,
- odbędziesz podróż po dziejach Polski od czasów Mieszka I aż po pierwsze wolne wybory w 1989 roku,
- poznasz życiorysy wybitnych Polaków, m.in. Mikołaja Kopernika, Adama Mickiewicza, Marii Skłodowskiej-Curie czy Jana Pawła II.

Każdy quiz składa się z 10 pytań losowanych z puli 200. Do wyboru są dwa tryby gry: Junior i Ekspert uwzględniający odpowiednio grę na punkty lub grę na czas. Pod każdym pytaniem znajduje się prawidłowa odpowiedź wraz z wyjaśnieniem.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć