Poziom: A0-A1
Angielski dla dzieci Kopciuszek, Cinderella (od 6 lat) (Książka + Audio CD)

Angielski dla dzieci Kopciuszek, Cinderella (od 6 lat) (Książka + Audio CD)

-60%

Bogato ilustrowana bajka edukacyjna. Ćwiczenia, gry i łamigłówki + słuchowisko na płycie CD

ISBN: 978-83-6182-855-6
Data wydania: marzec 2010
Stron: 48

Opis

Angielski dla dzieci Kopciuszek, Cinderella

Cinderella - Kopciuszek to bogato ilustrowana bajka do czytania i słuchania po angielsku, która w przyjemny sposób uczy i poszerza znajomość języka.

Bajkę specjalnie dostosowano do potrzeb i możliwości młodego czytelnika. Kopciuszek charakteryzuje się prostym, żywym językiem, a tekst dodatkowo urozmaicają kolorowe, zabawne ilustracje.

Bajka adresowana jest do dzieci w wieku 6-9 lat, ale jest również źródłem doskonałej zabawy i nauki dla nastolatków, zwłaszcza tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem angielskim.

Wersja angielska opracowana została w czasie teraźniejszym, zaś słuchowisko, aby umożliwić dziecku oswojenie się z prawidłową wymową, nagrane przez rodowitą Brytyjkę. W książce - z myślą o rodzicach, którzy nie znają języka angielskiego - zamieszczono pełne tłumaczenie oraz słowniczek z najważniejszymi słówkami. Na końcu bajki zamieszczono wskazówki dla rodziców i nauczycieli.

Uzupełnieniem tekstu są różnorodne gry, łamigłówki i ćwiczenia językowe, które pobudzają dziecko do aktywnej nauki. Wśród nich znajdziemy:
- uzupełniankę - zadaniem dziecka jest wypełnić luki w opowiadaniu odpowiednimi angielskimi słówkami przedstawionymi na obrazkach
- kolorowankę i rysowankę - zgodnie ze wskazówkami w języku angielskim należy pokolorować obrazki
- odgadywankę - używając dekodera należy rozszyfrować angielskie słówka, w których każda literka jest zakodowana

Dodatkowo w książeczce zamieszczono zaproszenie na przyjęcie Kopciuszka - w całości w języku angielskim, które należy skserować i uzupełnić.

W książce:
- tekst w języku angielskim i polskim
- zabawne ilustracje
- różnorodne ćwiczenia i łamigłówki
- angielsko-polski słowniczek
- wskazówki dla rodziców i nauczycieli

Na płycie:
- słuchowisko w języku angielskim
- piękna muzyka i efekty dźwiękowe
- nagranie w wykonaniu native speakera


 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 5 opinii na temat tego produktu.

Ksiazka idealna jako uzupelnienie i rozszerzenie wiedzy dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Fajnie wydana , slowa szybko wpadaja w ucho zarowno mnie jak i corce goraco polecam to wydanie :)

- , 2014-09-30

Moje niespełna 2-letnie dziecko uwielbia to słuchowisko. A mnie zachwyca prostota konstrucji zdań, wyrazistość oraz tempo wymowy. Jednocześnie książka jest tak samo wykorzystywana, czytam synkowi zarówno polską, jak i angielską wersję. A ilustracje są bardzo ciekawe. Oboje uwielbiamy to wykonanie

- , 2013-09-30

Wspaniałe słuchowisko... Świetna wymowa, proste słownictwo, piękny podkład muzyczny, zabawne i kolorowe ilustracje. Wciągnie nie tylko dzieci, ale również dorosłych! Gorąco polecam :-)

- , 2013-08-05

Dziecko z chęcią sięga po Wasze produkty i bardzo chętnie się uczy poprzez zabawę. Nawet nie sądziłam, że w tak krótkim czasie nauczy się tak wiele, jestem bardzo zadowolona z postępów, które osiągamy dzięki pomocom edukacyjnym firmy EDGARD. Produkty godne polecenia!!!

- , 2013-06-10

Cudowna książka z pięknymi ilustracjami, w której są proste słowa, łatwe do zapamiętania. Nagranie na płycie jest wspaniale, bo Pani lektorka czyta tę książkę bardzo ładnie i z uczuciem. Na początku wystarczy słuchać i wpatrywać się w tekst polski, a potem już wiadomo, co zawiera tekst. Dzieci szybko przyswajają obcy język, ale ta książka, jak na początek również jest dobra dla dorosłej osoby:)

- , 2010-09-06
Podziel się ze znajomymi