Poziom: B1-B2
Angielski Testy gramatyczno-leksykalne dla średnio zaawansowanych (Książka)

Angielski Testy gramatyczno-leksykalne dla średnio zaawansowanych (Książka)

-20%

Ucz się skutecznie, rozwiązując testy! Przygotuj się do matury i egzaminów!

ISBN: 978-83-6248-208-5
Data wydania: październik 2010
Stron: 128

Opis

Angielski Testy gramatyczno-leksykalne dla średnio zaawansowanych
- współczesne, aktualne słownictwo i potoczne zwroty,
- 200 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi,
- przygotowanie do matury i FCE,
- indeks tematów i zagadnień gramatycznych,
- język formalny, nieformalny i potoczny.

Testy gramatyczno-leksykalne to doskonała pomoc dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swoją znajomość języka angielskiego lub przygotować się do egzaminu językowego. Specjalnie opracowane zadania obejmują słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2 wg klasyfikacji Rady Europy).

Książka adresowana jest do uczniów, studentów, osób przygotowujących się do egzaminów językowych oraz do matury na poziomie rozszerzonym. Opracowana została z myślą o samoukach oraz tych, którzy chcą poszerzyć zasób współczesnego angielskiego słownictwa. Podręcznik może być pomocny nauczycielom do wykorzystania w trakcie lekcji lub zajęć indywidualnych. Zbiór testów polecany jest wszystkim, którzy chcą utrwalić znajomość gramatyki na poziomie zaawansowanym i powtórzyć wybrane zagadnienia m.in. czasy, stronę bierną, czasowniki modalne, użycie przyimków.

Podręcznik (128 str.) obejmuje blisko 2000 przykładów uporządkowanych w ponad 200 ćwiczeniach. Poszczególne rodzaje zadań zawartych w książce, np. word formation, zadania wielokrotnego wyboru, transformacje i parafrazy, open cloze pojawiają się na egzaminach językowych. W każdym zadaniu uwzględniono konkretne zagadnienie gramatyczne lub temat leksykalny. Na końcu książki znajduje sie indeks wszystkich zagadnień oraz tematów, a także klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

Wszystko pięknie i przejrzyście, jestem przekonana do tych materiałów! Polecam!

- , 2016-01-04

Testy są skuteczną nauką do egzaminu językowego. Ja zdaję FCE w 3 kl. gimnazjum, więc mi się przyda. Jestem akurat na poziomie średnio zaawansowanych, więc pasuje dla mnie. POLECAM !

- , 2014-01-07

Książka jest całkiem fajnie wykonana, zawiera zadania dość proste, ale akurat na ten poziom i na powtórzenie.

- , 2012-10-23
Podziel się ze znajomymi