• Wyprzedaż!
Zajrzyj do książki

Poziomy:

  • B1
  • B2

Nauczysz się:

Angielski Czasy gramatyczne w testach (Książka)

Wszystkie czasy i konstrukcje, które musisz znać


  • ISBN: 978-83-6248-234-4
  • Data wydania: marzec 2011
  • Stron: 144
  • Zawartość: Książka
20,86 zł

Opis

Angielski Czasy gramatyczne w testach:
- skuteczne kompendium najważniejszych czasów języka angielskiego
- 200 różnorodnych ćwiczeń utrwalających
- rozdziały podsumowujące
- zadania zgodne ze standardami egzaminacyjnymi
- praktyczne zastosowanie czasów
- język formalny, nieformalny i potoczny

Angielski Czasy gramatyczne w testach adresowane są do wszystkich, którzy chcą doskonalić swoją znajomość języka angielskiego lub przygotować się do egzaminu językowego. Wyjątkowy zbiór testów to kompendium czasów języka angielskiego, obejmuje zagadnienia gramatyczne na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2 wg klasyfikacji Rady Europy).

Książka przeznaczona jest dla uczniów szkół średnich, studentów, osób przygotowujących się do egzaminów językowych oraz matury. Opracowana została z myślą o samoukach oraz tych, którzy chcą skutecznie powtórzyć i utrwalić swoją wiedzę na temat czasów języka angielskiego, jak i przypomnieć sobie ich praktyczne zastosowanie. Podręcznik może być pomocny nauczycielom – do wykorzystania w trakcie lekcji lub zajęć indywidualnych.

Podręcznik obejmuje ponad 200 różnorodnych ćwiczeń poświęconych poszczególnym czasom. Niektóre rodzaje zadań, np. sentence formation, zadania wielokrotnego wyboru, transformacje, strona bierna oraz open cloze pojawiają się na egzaminach językowych. Na końcu książki znajduje się klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.

 

Przeczytaj 6 opinii na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć