• -60%
-60%
Zajrzyj do książki

Poziomy:

  • A2

Nauczysz się:

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami + audiobook Two Warsaw Mysteries

Ucz się angielskiego - słuchaj kryminałów!

  • ISBN: 978-83-7788-504-8
  • Data wydania: luty 2015
  • Stron: 168
  • Zawartość: Książka , Mp3 , Płyta CD
28,48 zł
11,39 zł

Opis

W grudniowy poranek w skrytej pod śniegiem Warszawie dwóch gangsterów dokonuje napadu na niewielki oddział banku. Niebawem uderzają ponownie. Uwagę kolejnych świadków przykuwa osobliwy szczegół - paznokcie jednego z bandytów zdobi czerwony lakier... Na schodach warszawskiej katedry św. Jana, w strugach deszcze przechodzień znajduje ciało eleganckiego mężczyzny o śródziemnomorskich rysach. W sprawę zamieszane są osobistości z kręgów sztuki...


„Two Warsaw Mysteries” to wyjątkowy audiobook łączący powieść kryminalną z nauką języka angielskiego ze słuchu. Z książką poznajesz współczesne angielskie słownictwo, zaś dzięki nagraniom profesjonalnego lektora ćwiczysz rozumienie ze słuchu i uczysz się poprawnej wymowy. Dodatkowo książkę uzupełniono licznymi ćwiczeniami wraz z kluczem odpowiedzi oraz praktycznym słowniczkiem. Audiobook przeznaczony jest dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie podstawowym (poziom A2)

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami + audiobook Two Warsaw Mysteries - nauka angielskiego


Na płycie CD znajduje się 130 minut nagrań profesjonalnego lektora w formacie MP3

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć