Poziom: C1-C2
Angielski THRILLER z ćwiczeniami The Placebo Effect
Produkt chwilowo niedostępny

Angielski THRILLER z ćwiczeniami The Placebo Effect

Angielski thriller – zabójczo wciągający!

ISBN: 978-83-7788-399-0
Stron: 248

Opis


Farmaceutyczny gigant Castle & Birds kończy badania nad nowym lekiem. Prezes firmy podczas urlopu na francuskiej riwierze namawia swojego przyjaciela doktora Johna Gunna do porzucenia wymagającej pracy na ostrym dyżurze na rzecz intratnej posady u jego boku. John nie wydaje się być zainteresowany propozycją, dopóki do gry nie wkracza zmysłowa i swawolna szesnastoletnia córka prezesa. Tymczasem ostatnia seria badań kończy się tragicznie – dziewczyna, której podano testowany lek, umiera...

Przekręty farmaceutyczne, medialne manipulacje, korupcja, dylematy etyczne, kryzys wieku średniego i romans dojrzałego lekarza z inteligentną lolitą. „The Placebo Effect" to wciągający thriller medyczny, z którym poznasz współczesne angielskie słownictwo, utrwalisz poprawne konstrukcje leksykalno-gramatyczne i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć!

Angielski thriller – zabójczo wciągający!


Angielski THRILLER z ćwiczeniami to:
- współczesne angielskie słownictwo na poziomie zaawansowanym
- 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych
- na marginesach tłumaczenia trudniejszych słówek i wyrażeń
- klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski (ponad 1200 słów)

 

Opinie

+ Dodaj opinię

Super!!!

- , 2015-10-05

Ksiazka jest FANTASTYCZNA. Cwiczenia wykrecaja glowe. Dishevelled czy well-groomed ? ;-) To naprawde jest poziom C1-C2 przy tym slowa ktore sa uzyte naprawde wystepuja w codziennej, eleganckiej angielszyznie. Brakuje mi tylko nagran mp3, gdyby nie to i drobne edycyjne wpadki byloby idealnie.

- , 2014-09-30

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi