Poziom: A2-B1
Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Tomorrow Never Knows

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Tomorrow Never Knows

-20%

Angielski z kryminałem – zabójczo wciągający!

ISBN: 978-83-7788-355-6
Stron: 176

OpisSenne, nadmorskie miasteczko u południowych wybrzeży Wielkiej Brytanii. Bezdomny Mark Thompson spostrzega w jednym z domów uchylone drzwi. W środku znajduje leżące na podłodze ciało starszego mężczyzny. Nie wie, że z okien sąsiedniego domu obserwuje go Terry Benham, który zawiadamia policję… Badający sprawę detektywi Bell i Pearce ze zdumieniem odkrywają targane namiętnościami losy niepozornych mieszkańców Eastbourne. Zobacz, jak uczyć się języka czytając kryminały!

Mglista atmosfera małego angielskiego miasteczka, przyjaźń „na wieki” oraz tłumione emocje i uczucia, które doprowadzają do tragedii… Dzięki lekturze wciągającej, kryminalnej historii poznasz współczesne angielskie słownictwo, utrwalisz poprawne konstrukcje leksykalno-gramatyczne i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć!

Angielski z kryminałem to:
- współczesne angielskie słownictwo na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym
- ponad 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych
- na marginesach tłumaczenia trudniejszych słówek
- klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski

 

Zobacz film

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 10 opinii na temat tego produktu.

Super książka do nauki. Wciągająca fabuła. Przeczytana bez korzystania ze słownika! Koniecznie muszę kupić kolejną! Polecam! :-)

- , 2015-11-30

Zadowolona!!!

- , 2015-10-05

Rewelacja! Uczenie się z tej serii książek to była niesamowita przyjemność. Znajomi, którzy pożyczali ode mnie tę serię, mówili to samo. Słówka wręcz same wskakują do głowy ;)
Dobrze wydane pieniądze w Biedronce ;)

- , 2015-08-27

Książka ciekawa. Dokładnie czegoś takiego szukałem. Polecam jak najbardziej.

- , 2015-03-04

Doskonały pomysł na naukę angielskiego bez nudy. Świetna fabuła i motywacja do uczenia się słówek.

- , 2015-02-27

Super!!! Wciągająca fabuła. Czytasz i okazuje się że słownik wcale nie jest potrzebny, czyżby nauka języka była taka prosta :)

- , 2015-01-29

Jako alternatywa dla nudnych skroconych lektur typu Rozwazna i romantyczna - rewelacja. Dobrze wydane pieniadze

- , 2015-01-02

Również bardzo przychylam się do prośby o podobne pozycje w języku hiszpańskim! :) Z pewnością miałyby spore grono odbiorców.

- , 2014-08-25

niecierpliwie czekam na kolejne takie pozycje do czytania i uczenia się. i marzę o serii takich kryminałów w języku hiszpańskim:)) uwielbiam hiszpański i nie ma pozycji książkowych do czytania i ćwiczenia tego pięknego języka.

- , 2014-04-22

Jeśli wydawca będzie czytać tą opinię , to poproszę taką książkę z języka francuskiego;) Bardzo chciałabym móc czytać kryminały, poszerzać słownictwo z języka francuskiego;);) Bardzo proszę:):):)

- , 2014-04-16

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi