Poziom: A2
Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Two Warsaw Mysteries

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Two Warsaw Mysteries

-20%

Angielski z kryminałem – zabójczo wciągający!

ISBN: 978-83-7788-249-8
Data wydania: 2013
Stron: 168

Opis

Two Warsaw Mysteries to dwie opowieści należące do cyklu kryminalnego, którego głównym bohaterem jest inspektor Robert Nowak. Razem z partnerem stanowią niepowtarzalny duet, próbujący wyjaśnić sprawę zagadkowych morderstw. Dzięki lekturze wciągającej kryminalnej historii poznasz współczesne angielskie słownictwo, utrwalisz poprawne konstrukcje leksykalno-gramatyczne i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć! Zobacz, jak uczyć się języka czytając kryminały!

Nauka angielskiego z kryminałem pozwala na kontakt z żywym literackim językiem, dodatkowo tekst uzupełniono tłumaczeniami trudniejszych słówek, zamieszczono liczne ćwiczenia wraz z kluczem odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek. Materiał przeznaczono dla użytkowników posługujących się językiem angielskim na poziomie podstawowym (A2).

Angielski Kryminał z ćwiczeniami to:
- nauka współczesnego angielskiego słownictwa
- ponad 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych
- na marginesach tłumaczenia trudniejszych słówek
- klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polsk

Zobacz film

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Polecam!!!

- , 2015-10-05

Książkę jak najbardziej polecam. Historie są ciekawe,a zarazem łatwe do rozumienia sensu dzięki tłumaczeniu trudniejszych wyrazów. Na pewno kupię jeszcze jakieś książki z tej serii. ;)

- , 2014-10-21

Mam nadzieje, że za niedługo pojawią się takie same propozycje z języka niemieckiego.

- , 2013-12-10

Jestem osobą samodzielnie uczącą się języka. Kupiłam ten kryminał i nie mogę się od niego oderwać. Słówka idealnie dopasowane do mojego poziomu. Czytam i uczę się jak konstruować poprawnie zdanie ze słów, które już wcześniej znałam. Jestem zachwycona i czekam na następne pozycje książkowe :-)

- , 2013-09-17

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi