Poziom: A1-B1
Niemiecki Krok po kroku  (2 x Książka + 6 x CD + CD MP3 + program multimedialny )

Niemiecki Krok po kroku (2 x Książka + 6 x CD + CD MP3 + program multimedialny )

-20%

Kurs do kompleksowej i skutecznej nauki języka niemieckiego dla początkujących

ISBN: 978-83-7788-426-3
Data wydania: 2014
Stron: 384

Opis

NIEMIECKI Krok po kroku to:
- 6 godzin wysokiej jakości nagrań profesjonalnych lektorów
- 4200 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień
- współczesne dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami
- przystępnie objaśniona gramatyka
- program multimedialny
- ćwiczenia z odpowiedziami
- różnorodne ciekawostki

NIEMIECKI Krok po kroku to kurs do kompleksowej nauki języka niemieckiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1–B1). Polecany jest wszystkim, którzy rozpoczynają naukę oraz tym, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

Kurs uczy 4200 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Ilustrowane zdjęciami ciekawostki zapoznają z obyczajami oraz kulturą Niemiec.

Książki (łącznie 384 str.) zawierają zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, 31 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki, m.in. o jarmarkach bożonarodzeniowych, niemieckich trunkach czy podróżowaniu autostopem. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a liczne przykłady oraz tabele odmian pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie opisanych zasad gramatycznych.

Wysokiej jakości nagrania profesjonalnych lektorów (ponad 6 godzin) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy akcent. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.


NIEMIECKI Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka – łączy naukę z podręcznikiem, słuchanie nagrań na płytach audio lub mp3 z pracą z programem komputerowym. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.

W skład pakietu NIEMIECKI Krok po kroku wchodzą kursy: NIEMIECKI Kurs podstawowy.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Jeśli ktokolwiek próbuje na własną rękę uczyć się j.niemieckiego czy tez innych polecam serdecznie materiały wydawnictwa Edgard.Niemiecki Krok po kroku bardzo dobrze wprowadza w zagadnienia języka niemieckiego,posiada bardzo przydatny zasób slow-używanych tutaj na co dzień - jak również nieskomplikowanie i dość przejrzyście objaśnia zagadnienia niemieckiej gramatyki - która nie jest najłatwiejsza -oraz dzięki lektorom pozwala doskonalić wymowę niektórych dość skomplikowanych slow.Serdecznie polecam, a przy okazji polecam \"Krok dalej \"Testy gramatyczno-leksykalne\" i oczywiście \"Wielka Gramatykę języka niemieckiego\"

- , 2015-01-02
Podziel się ze znajomymi