Poziom: A2-B1
Niemiecki KRYMINAŁ z ćwiczeniami + audiobook Flirts NOWE WYDANIE
Produkt chwilowo niedostępny

Niemiecki KRYMINAŁ z ćwiczeniami + audiobook Flirts NOWE WYDANIE

Niemiecki z kryminałem – zabójczo wciągający!

ISBN: 978-83-7788-612-0
Data wydania: sierpień 2015
Stron: 216

Opis

Kelnerka pracująca w berlińskim kasynie zgłasza zaginięcie swojej przyjaciółki. Wkrótce ciało poszukiwanej dziewczyny zostaje odnalezione w rzece. Kto zabił? Zraniony narzeczony, nieuczciwy kochanek czy któryś z uzależnionych od hazardu klientów? Intryga wikła się coraz bardziej. Przed Lukasem Schlaumeierem, przenikliwym, ale niezbyt pewnym siebie komisarzem policji kryminalnej w Berlinie, stoi trudne zadanie. Zobacz, jak uczyć się języka czytając kryminały!

"Flirts" to wyjątkowy audiobook łączący powieść kryminalną z nauką języka niemieckiego ze słuchu. Z książką poznajesz współczesne niemieckie słownictwo, a dzięki nagraniom profesjonalnego lektora ćwiczysz rozumienie ze słuchu i uczysz się poprawnej wymowy. Dodatkowo książkę uzupełniono licznymi ćwiczeniami wraz z kluczem odpowiedzi oraz praktycznym słowniczkiem. Audiobook przeznaczony jest dla osób posługujących się językiem niemieckim na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym (poziom A2-B1)

nauka niemieckiego
Niemiecki z kryminałem – zabójczo wciągający!

- współczesne niemieckie słownictwo dla znających podstawy i średnio zaawansowanych (A2-B1)
- 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych
- tłumaczenie nowych słówek na marginesie
- klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek niemiecko-polski

Na płycie CD znajduje się 2 godz. 45 minut nagrań MP3 w wykonaniu native speakera.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Zobacz film

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 6 opinii na temat tego produktu.

Z tego wydawnictwa to już mój drugi zakup!!! Pomysł na kryminał z CD jak dla mnie rewelacja!!! Jestem 50+, więc inaczej trochę dobieram materiały dla siebie... Świetnie się czyta, uczy..., naprawdę polecam wszystkim niezdecydowanym... i czekam na nowe książki

- , 2016-05-18

Fantastyczna pozycja do nauki języka. Akcja książki wartka i trzymająca w napięciu, ćwiczenia wspierające utrwalenie zwrotów (+ klucz). Do tego słownik i płyta CD - gorąco polecam. Ja już zakupiłam następne pozycje.

- , 2016-05-17

Świetny pomysł, aby dodać do książki płytę. To pozwala uczyć się w sytuacjach, gdy nie można czytać. No i ćwiczyć rozumienie ze słuchu. Czekam na kolejne kryminały z CD.

- , 2016-03-10

Również jest to dla mnie świetny zestaw! Dużo zwrotów używanych na co dzień! Czekam na więcej takich zestawów!!!

- , 2016-01-13

Świetny zestaw. Książka napisana prostym językiem, często powtarzają się te same słowa w różnych kontekstach, dzięki czemu nowe słownictwo łatwo się utrwala. Lektorka mówi wyraźnie, płyta bardzo pomaga w opanowaniu poprawnej wymowy i rozumienia za słuchu. Bardzo polecam. Mam nadzieję, że będzie więcej kryminałów w tej formie.

- , 2015-12-08

Super propozycja do nauki. Czekalam dlugo. Najpierw kupilam ksiazke, pozniej plyte. Mam nadzieje, ze pojawia sie nowe kryminaly z CD.

- , 2015-10-05

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi