Poziom: A1-A2
Rosyjski Kurs podstawowy (E-book + mp3)

Rosyjski Kurs podstawowy (E-book + mp3)

Kurs dla początkujących - 1000 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia

ISBN: 978-83-7788-066-1
Data wydania: marzec 2006
Stron: 48

Opis

Rosyjski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz tych, którzy chcieliby szybko przypomnieć sobie podstawy języka rosyjskiego i przygotować się do podróży. Obejmuje 11 lekcji uczących blisko 1000 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, np. pytanie o drogę, zakupy, restauracja, rozmowa o pracę, nagłe zdarzenia oraz podręcznik zawierający najważniejsze informacje gramatyczne. Na płycie, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające.

Z Audio Kursem szybko nauczysz porozumiewać się w języku rosyjskim w praktycznych sytuacjach, osłuchasz się z jego brzmieniem oraz poznasz wymowę słówek. Unikalna metoda kursu pozwala na naukę nie tylko w domu, ale również podczas podróży, w samochodzie i w drodze do pracy. Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

Uważam, iż ten kurs rosyjskiego jest świetny. Zawiera esencję języka oraz pigułkę gramatyczną. Przejrzysty układ zachęca do nauki, ułatwia ją. Większość zwrotów jest nagrana na dołączonej płycie, dzięki czemu możemy uczyć się praktycznie wszędzie i zawsze, wystarczy chcieć.

- , 2010-05-24

Super strona,uczyłam sie tego języka bardzo, bardzo dawno, kiedy nie było takich możliwości nauki jak teraz. Super, że można uczyć się słuchając prawidłowej wymowy.

- , 2009-10-26

dzięki wam

- , 2009-06-09
Podziel się ze znajomymi