Poziomy:

  • B1
  • B2

Nauczysz się:

  • -60%
-60%

Angielski Najważniejsze kolokacje. Przykładowe zdania, ćwiczenia, testy (Książka)

Poziomy:

  • B1
  • B2

Nauczysz się:

Angielski Najważniejsze kolokacje. Przykładowe zdania, ćwiczenia, testy (Książka)

Opanuj 1000 najpopularniejszych połączeń wyrazowych wymaganych na egzaminach i przydanych na co dzień!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
30,38 zł
12,15 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 9,57 zł

Opis

Angielski Najważniejsze kolokacje:
- nauka 1000 przydatnych kolokacji
- przykłady użycia wyrażeń w zdaniach
- aktualny, współczesny język
- ponad 100 urozmaiconych ćwiczeń
- testy podsumowujące

Angielski Najważniejsze kolokacje Przykładowe zdania, ćwiczenia, testy umożliwia poznanie tysiąca kolokacji, czyli wyrażeń czasownikowych, rzeczownikowych i przymiotnikowych, niezbędnych do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim. Praca z książką bazuje na metodzie aktywnej nauki w oparciu o zestaw 100 różnorodnych ćwiczeń.

Książka jest adresowana do osób posługujących się angielskim na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2 wg klasyfikacji Rady Europy), które chcą poszerzyć lub urozmaicić swój zasób słownictwa oraz posługiwać się żywym, współczesnym językiem. Szczególnie polecana jest osobom przygotowującym się do matury rozszerzonej z języka angielskiego oraz do FCE, ponieważ znajomość kolokacji jest niezbędna podczas pisemnej oraz ustnej części tych egzaminów.

Kolokacje uporządkowano w 30 rozdziałach tematycznych. Znaczenie każdego wyrażenia zostało zilustrowane zdaniem, co ułatwia jego zapamiętanie i jest pomocne podczas powtórek przed egzaminami czy testami. Wszystkie wyrażenia umieszczone w książce zostały przetłumaczone na język polski.

Podręcznik zawiera 100 urozmaiconych ćwiczeń, które uczą praktycznego i swobodnego posługiwania się kolokacjami. Na końcu każdego rozdziału znajduje się kilka rodzajów ćwiczeń, m.in. uzupełnianie zdań i tworzenie kolokacji przez łączenie wyrazów w pary. Podsumowaniem nauki są znajdujące się na końcu książki testy przekrojowe sprawdzające znajomość kolokacji.

 

  • ISBN: 978-83-7788-116-3
  • Stron: 184
  • Zawartość: Książka
Przeczytaj 7 opinii na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...