Poziomy:

  • B1
  • B2

Nauczysz się:

NIEMIECKI 600 fiszek NAJWAŻNIEJSZE IDIOMY +CD (600 fiszek + CD-ROM + nagraniami MP3)

Opanuj 600 najpopularniejszych idiomów!

  • ISBN: 978-83-7788-209-2
  • Data wydania: 2012
  • Zawartość: Fiszki , Mp3 , Płyta CD , Program
38,00 zł

Opis

Niemiecki 600 fiszek NAJWAŻNIEJSZE IDIOMY to wyjątkowy zestaw ponumerowanych kartoników do nauki języka niemieckiego. Nauka z kursem pozwala szybko i skutecznie opanować idiomy najczęściej używane w języku niemieckim. Przykłady użycia idiomów w zdaniach to gotowe wzorce komunikacyjne. Aby ułatwić zapamiętanie materiału metodą skojarzeń, kurs podzielono na 27 praktycznych grup tematycznych. Kolorowe przegródki pozwalają zaplanować naukę, a nagrania mp3 ułatwiają opanowanie prawidłowej wymowy. Do zestawu dołączony jest także program FISZKI MP3 z testami oraz funkcją umożliwiającą tworzenie osobistej playlisty, której możesz słuchać, gdzie i kiedy tylko chcesz! Zobacz, jak uczyć się z fiszek!

Program Aktywny Trening umożliwia tworzenie indywidualnych list nagrań, odsłuchiwanie ich na dowolnym odtwarzaczu i głośne powtarzanie za lektorem. Dodatkowo dzięki funkcji karaoke możesz sprawdzić na ekranie wyświetlacza prawidłową pisownię. Rozwiązując testy aktywnie sprawdzisz stopień opanowania materiału z fiszek i skutecznie utrwalisz znajomość idiomów.Dzięki nauce z fiszkami:
- nauczysz się 600 najważniejszych idiomów niemieckich z 27 grup tematycznych
- poznasz użycie idiomów w kontekście – 600 przykładowych zdań
- stworzysz własną playlistę i przećwiczysz prawidłową wymowę
- sprawdzisz swoje postępy za pomocą testów w programie FISZKI MP3

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

 

Zobacz film

 

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7 PL, 8 PL, 10 PL 32/64 bit

 

Przeczytaj 5 opinii na temat tego produktu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć