Poziom: B1-B2
NIEMIECKI 600 fiszek NAJWAŻNIEJSZE IDIOMY +CD  (600 fiszek + CD-ROM z programem Fiszki mp3 i nagraniami MP3 + Kolorowe przegródki)
Produkt chwilowo niedostępny

NIEMIECKI 600 fiszek NAJWAŻNIEJSZE IDIOMY +CD (600 fiszek + CD-ROM z programem Fiszki mp3 i nagraniami MP3 + Kolorowe przegródki)

Opanuj 600 najpopularniejszych idiomów!

ISBN: 978-83-7788-209-2
Data wydania: 2012

Opis

Niemiecki 600 fiszek NAJWAŻNIEJSZE IDIOMY to wyjątkowy zestaw ponumerowanych kartoników do nauki języka niemieckiego. Nauka z kursem pozwala szybko i skutecznie opanować idiomy najczęściej używane w języku niemieckim. Przykłady użycia idiomów w zdaniach to gotowe wzorce komunikacyjne. Aby ułatwić zapamiętanie materiału metodą skojarzeń, kurs podzielono na 27 praktycznych grup tematycznych. Kolorowe przegródki pozwalają zaplanować naukę, a nagrania mp3 ułatwiają opanowanie prawidłowej wymowy. Do zestawu dołączony jest także program FISZKI MP3 z testami oraz funkcją umożliwiającą tworzenie osobistej playlisty, której możesz słuchać, gdzie i kiedy tylko chcesz! Zobacz, jak uczyć się z fiszek!

Program Aktywny Trening umożliwia tworzenie indywidualnych list nagrań, odsłuchiwanie ich na dowolnym odtwarzaczu i głośne powtarzanie za lektorem. Dodatkowo dzięki funkcji karaoke możesz sprawdzić na ekranie wyświetlacza prawidłową pisownię. Rozwiązując testy aktywnie sprawdzisz stopień opanowania materiału z fiszek i skutecznie utrwalisz znajomość idiomów.Dzięki nauce z fiszkami:
- nauczysz się 600 najważniejszych idiomów niemieckich z 27 grup tematycznych
- poznasz użycie idiomów w kontekście – 600 przykładowych zdań
- stworzysz własną playlistę i przećwiczysz prawidłową wymowę
- sprawdzisz swoje postępy za pomocą testów w programie FISZKI MP3

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

 

Zobacz film

 

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7 PL, 8 PL, 10 PL 32/64 bit

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 5 opinii na temat tego produktu.

Polecam. Jest super.

- , 2015-12-14

Świetny pomysł na prostą naukę idiomów! :-) Oby tak dalej.

- , 2015-01-02

Bardzo fajny i ciekawy zestaw. Bardzo lubię zabawę idiomami. Zdecydowanie dla osób lubiących zabawę językiem i posiadających pewien poziom wiedzy językowej.

- , 2014-05-27

Alles in Ordnung :-) Solidny zestaw idiomów, czysta Umgangssprache :-)

- , 2014-02-03

Bardzo przydatne i bardzo trudne :) To zdecydowanie nie jest materiał do przerobienia w kilka dni, aczkolwiek forma fiszek jest bardzo pomocna, ponadto program do ćwiczenia na komputer i oczywiście możliwość odsłuchania wymowy poszczególnych idiomów sprawiają, że nauka jest o wiele przyjemniejsza, choć idiomy do przyjemnych zdecydowanie nie należą :) Podsumowując, jestem w pełni usatysfakcjonowana :D

- , 2013-08-28
Podziel się ze znajomymi