Poziom: A1-A2
Niemiecki nie gryzie! +CD  (Książka + CD Audio)

Niemiecki nie gryzie! +CD (Książka + CD Audio)

-50%

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń

ISBN: 978-83-7788-114-9
Stron: 160

Opis

NIEMIECKI nie gryzie! to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka od podstaw,
- przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo,
- praktycznie trenujesz znajomość gramatyki,
- uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych,
- poznajesz współczesny, codzienny język niemiecki.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka niemieckiego na poziomie komunikacyjnym.

Książka (160 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajdziesz: około 90 najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach praktycznych minisłowniczków, a dodatkowo na końcu książki znajdziesz podręczny zbiorczy słownik.

GRATIS płyta CD Audio z ponad 70 minutami nagrań profesjonalnych lektorów, która pomaga w nauce poprawnej wymowy i skutecznym zapamiętywaniu niezbędnych słów i zwrotów.

Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że niemiecki nie gryzie!

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Właśnie przerobiłam całą książkę. Jest idealna dla samouków takich jak ja. Będzie mi brakować serii z jabłuszkiem, ale teraz czas podnieść poziom. Polecam wszystkim osobom początkującym :)

- , 2015-08-19

Genialna w swoje formie propozycja nauki dla tych początkujących i osób, które chcą przypomnieć sobie podstawy niemieckiego. Bardzo ciekawe ćwiczenia i ogólnie gratuluję pomysłu. :)

- , 2015-01-02

Mój niezbędnik!! Bardzo dobry dla powtórzenia i utrwalenia nabytej wiedzy oraz do nauki dla samouków. Po każdym dziale przystępny słowniczek i duża ilość ćwiczeń z lektorem - osłuchiwanie się jest niezbędne podczas nauki języka, więc polecam programy z płytami.

- , 2012-11-23

Z niemieckim jest tak, że albo się go kocha albo nienawidzi. „Niemiecki nie gryzie” to kolejna pozycja z serii „nie gryzie” dostępna na naszym rynku. Dzięki niej nie sposób nie polubić ten język. Książka podzielona jest na 13 tematycznych rozdziałów, które uczą słownictwa, gramatyki i rozumienia ze słuchu od podstaw. Wszystko w sposób jasny i przejrzysty. Zasady twardej i specyficznej wymowy niemieckiej omówione zostały na samym początku książki.

Dzięki temu podręcznikowi w niecały miesiąc przypomniałam sobie podstawy języka i z mila chęcią zabieram się za kolejny poziom. Pracę z książką umila nienachalna i miłą dla oka szata graficzna. Kolor zgniłej zieleni sprawia, że materiał jest lepiej widoczny, a najważniejsze partie materiału lepiej widoczne.

Do książki dołączona jest płyta audio z nagraniami lektorów do tekstów znajdujących się w książce. Przyznam, że z początku nie potrafiłam z niej korzystać. Stresowałam się, że nie nadążę za tekstem i porzuciłam słuchanie płyty. Jednakże z drugim podejściem było już znacznie lepiej i przesłuchiwanie jej, zarówno z książką przed oczami jak i bez, wyszło mi tylko na dobre.

- , 2012-08-14
Podziel się ze znajomymi