Poziom: A2-B1
Niemiecki Konwersacje Dla znających podstawy i średnio zaawansowanych (Książka + CD MP3)

Niemiecki Konwersacje Dla znających podstawy i średnio zaawansowanych (Książka + CD MP3)

-60%

Nauka prowadzenia swobodnych rozmów. Słówka i praktyczne zwroty na każdą okazję.

ISBN: 978-83-7788-315-0
Data wydania: 2013
Stron: 166

Opis

Niemiecki Konwersacje to:
- 156 minut wysokiej jakości nagrań profesjonalnych lektorów,
- 48 ciekawych i praktycznych dialogów,
- nauka prowadzenia swobodnych rozmów w języku niemieckim,
- słówka i praktyczne zwroty na każdą okazję,
- zapis nagrań wraz z tłumaczeniami,
- ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi.

Niemiecki Konwersacje to pozycja przeznaczona dla osób, które opanowały podstawy języka i chcą doskonalić umiejętność prowadzenia rozmów na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym. Kurs polecany jest wszystkim, którzy wybierają się za granicę, przygotowują do matury z języka niemieckiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz do egzaminu Goethe-Zertifikat A2 i B1.

Kurs zawiera 48 dialogów pozwalających osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Wysokiej jakości nagrania zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.

W podręczniku zamieszczono 16 lekcji, w których znajdują się gotowe wzorce komunikacyjne oraz zestawy słówek i wyrażeń na każdą okazję. Tematy rozmów związane są z praktycznymi, życiowymi sytuacjami, takimi jak zakupy, składanie reklamacji, rozmowa kwalifikacyjna czy wyjazd wakacyjny. Ponad 160 ćwiczeń z kluczem odpowiedzi pozwala udoskonalić umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalić nowo poznany materiał.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 5 opinii na temat tego produktu.

Niemiecki Konwersacje

Super. Oczekuję teraz na podręcznik na poziomie zaawansowanym. W obu przypadkach pozycja niezbędna.

- , 2019-05-13

Świetna pozycja. Po raz kolejny wydawnictwo Edgard mnie nie zawiodło. Szkoda tylko, że książeczka jest taka cienka, a jeden lektor mówi w sposób niewyraźny. Interesujące ćwiczenia rozbudowują słownictwo, zaś zdania z lukami uczą reagowania w codziennych sytuacjach.

- , 2015-08-19

Doskonała dla samouków. Ciekawe i praktyczne teksty, duża ilość ćwiczeń z wyrazami bliskoznacznymi oraz wyrazami o przeciwstawnym znaczeniu. Dużo scenek z językiem potocznym (rzadkość w innych podręcznikach). Niewielkie mankamenty moim zdaniem to: a) zbyt szybkie tempo mówienia (jak dla znających jedynie podstawy to stanowczo za szybkie), b) w dialogach często mowa jednego lektora jest niezbyt wyraźna. Generalnie bardzo dobry i godny polecenia podręcznik.

- , 2014-09-22

Rewelacja .
Bardzo lubie sie uczyc z plikow mp3 bo moge to robic przy zajeciach domowych .Podoba mi sie w tym kursie to ze jest w formie samouczka z nagranym slownictwie .Teksty sa ciekawe ,jezyk wspolczesny ,lektorzy maja dobry akcent .
Jestem z kursu zadowolona i smialo moge go polecic .
Az szkoda ze nie ma do dokupienia innych czesci z innymi tematami .

- , 2014-01-10

Super książka ! Zamówię to sobie na urodziny :)

- , 2014-01-02
Podziel się ze znajomymi