Poziom: A2-B1
Niemiecki Krok dalej (Książka + 4 x Audio CD)

Niemiecki Krok dalej (Książka + 4 x Audio CD)

-20%

Rozbudowane słownictwo, rozmówki, ciekawostki, gramatyka dla znających podstawy i średnio zaawansowanych

ISBN: 978-83-7788-416-4
Data wydania: październik 2014

Opis

Niemiecki Krok dalej przeznaczony jest dla osób znających podstawy języka i średnio zaawansowanych. Pogłębia znajomość niemieckiego, pomaga rozbudować zasób słownictwa oraz doskonalić umiejętność konwersacji na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).

Kurs uczy około 2500 słówek i zwrotów niezbędnych w codziennej komunikacji. W 18 lekcjach omówiono tematy związane z pracą, mieszkaniem, czasem wolnym, zawieraniem znajomości, czynnościami codziennymi i podróżowaniem. Dodatkowo w każdym rozdziale znajdują się ciekawostki na temat niemieckich obyczajów, kultury i języka.

Książka (224 strony) zawiera wstęp gramatyczny z ćwiczeniami, 18 lekcji tematycznych, zestawy słówek, praktyczne zdania i dialogi oraz zapis nagrań wraz z tłumaczeniem na język polski. Ponadto znajdują się w niej ciekawostki oraz tabele odmian.

Wysokiej jakości nagrania (ponad 4 godz.) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy akcent. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Niemiecki Krok dalej jest polecany jako kontynuacja samodzielnej nauki z Audio Kursem Niemiecki Kurs podstawowy.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Po 3-letniej przerwie wróciłam do nauki języka niemieckiego. Szukałam pozycji cieszącej się dobrą opinią, a zaraz w atrakcyjnej cenie. Trafiłam na kurs wydawnictwa Edgard. Książeczka jest podzielona na rozdziały, każdy z nich zawiera listę słówek, dialogi, wszystko udźwiękowione na płytach. Książeczka jest niewielkiego formatu, dzięki czemu mieści się do torebki.

- , 2015-08-19
Podziel się ze znajomymi