Poziom: A1-B1
Szwedzki Krok po kroku (2 x Książka + 5 x Audio CD + MP3)

Szwedzki Krok po kroku (2 x Książka + 5 x Audio CD + MP3)

Kurs do kompleksowej i skutecznej nauki języka szwedzkiego dla początkujących

ISBN: 978-83-6248-269-6
Data wydania: maj 2011
Stron: 280

Opis

Szwedzki Krok po kroku
- 6 godzin wysokiej jakości nagrań – tylko rodowici Szwedzi,
- współczesne dialogi i wyrażenia z tłumaczeniami,
- 3200 niezbędnych słów i zwrotów,
- przystępnie objaśniona gramatyka,
- ćwiczenia z odpowiedziami,
- różnorodne ciekawostki.

Szwedzki Krok po kroku to kurs do kompleksowej nauki języka szwedzkiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

Kurs uczy 3200 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz szwedzką kulturą.

Książki (łącznie 280 str.) zawierają zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, 30 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia.

Wysokiej jakości nagrania (6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę języka szwedzkiego. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.

Szwedzki Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka – łączy naukę z podręcznikiem ze słuchaniem nagrań na płytach audio lub mp3. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.

W skład pakietu wchodzą kursy: Szwedzki Kurs podstawowy i Szwedzki Krok dalej.

 

 

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi