Poziom: A1-B1
Niemiecki Gramatyka  Trzecia Edycja  (Książka)

Niemiecki Gramatyka Trzecia Edycja (Książka)

-30%

Praktyczne repetytorium gramatyczne z ćwiczeniami dla początkujących i średnio zaawansowanych

ISBN: 978-83-7788-377-8
Stron: 256

Opis

Niemiecki Gramatyka – Nowa Edycja:
- gramatyka języka niemieckiego dla początkujących i średnio zaawansowanych
- repetytorium dla gimnazjalistów, uczniów szkół średnich, maturzystów, samouków i słuchaczy szkół językowych
- przystępnie wyjaśnione zagadnienia gramatyczne
- ponad 140 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi
- tabele z czasownikami nieregularnymi, rekcją czasowników, rzeczowników i przymiotników oraz wyrażeniami rzeczownikowo-czasownikowymi

Niemiecki Gramatyka to napisany przystępnym językiem podręcznik z ćwiczeniami. Wyczerpująco objaśnia wszystkie zagadnienia gramatyki języka niemieckiego i uczy posługiwać się nimi w praktyce.

Książka (256 str.) adresowana jest do gimnazjalistów, uczniów szkół średnich, maturzystów, słuchaczy szkół językowych, samouków oraz wszystkich, którzy chcą zdobyć Zertifikat Deutsch lub Goethe-Zertifikat A2.

Repetytorium objaśnia 81 najważniejszych zagadnień gramatycznych, m.in. użycie rodzajników, zaimków i przyimków, stopniowanie przymiotników, deklinację rzeczowników oraz odmianę czasowników we wszystkich czasach i trybach.

Ponad 140 różnorodnych ćwiczeń wraz z kluczem odpowiedzi oraz testy końcowe pozwalają na samodzielne sprawdzenie stopnia opanowania materiału. W książce znajdują się również tabele prezentujące odmianę czasowników nieregularnych, rekcję czasowników, przymiotników i rzeczowników oraz wyrażenia rzeczownikowo-czasownikowe.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Bardzo sympatycznie wyjaśnione zawiłości gramatyki niemieckiej. Polecam!

- , 2015-08-19

Jestem zachwycona tą serią kursu języka niemieckiego. Książka ta w łatwo przyswajalny sposób pomaga zrozumieć podstawy i prawa rządzące językiem niemieckim i jest dobrym wspomagaczem do kursu multimedialnego.

- , 2014-09-19
Podziel się ze znajomymi