Poziom: B1
Niemiecki KRYMINAŁ z ćwiczeniami Klassische Fälle

Niemiecki KRYMINAŁ z ćwiczeniami Klassische Fälle

Niemiecki z kryminałem - zabójczo wciągający!

ISBN: 978-83-7788-365-5
Data wydania: kwiecień 2014
Stron: 128

Opis

Podczas ceremonii wręczania nagród literackich otruta zostaje znana autorka kryminałów. Prowadzący śledztwo komisarz Kolm, doświadczony przedstawiciel starej kryminalnej szkoły, wraz ze swoim młodszym asystentem z zaskoczeniem odkrywają, że wiele osób mogło odnieść korzyści z jej śmierci. Czy zabił któryś z jej konkurentów? Lista podejrzanych niespodziewanie się wydłuża… Zobacz, jak uczyć się języka czytając kryminały!

"Klassische Fälle" to historia kryminalna z serii opowiadań o komisarzu Gernocie Kolmie, który wraz z asystentem Oliverem tworzy błyskotliwy duet niczym Sherlock Holmes i dr Watson. Dzięki lekturze wciągającej, kryminalnej historii poznasz współczesne niemieckie słownictwo, utrwalisz poprawne konstrukcje leksykalno-gramatyczne i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć!

Niemiecki z kryminałem to:
- współczesne niemieckie słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym
- 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych
- na marginesach tłumaczenia trudniejszych słówek
- klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek niemiecko-polski

 

Zobacz film

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 7 opinii na temat tego produktu.

wIESIEK

SUPER :) CHCĘ WIĘCEJ :)

- , 2017-05-07

Powtórzę się, sposób bardzo skuteczny, natomiast brakuje nizszych poziomow. Mi to juz \"egal\" bo czytam glownie B1 ale na pewno przyciagneloby to wiecej klientow

- , 2016-05-10

Świetna książka, która pozwala na naukę języka bez konieczności otwierania nudnego podręcznika :)

- , 2015-09-17

To moja pierwsza książka z tej serii. Nauka zaproponowana w tej formie jest ciekawa, innowacyjna i bardzo przyjemna. Trudne słowa i zwroty wyjaśnione są na marginesach, co ułatwia ich przyswajanie. Każdy rozdział kończy się zestawem ćwiczeń, a fabuła sprawia, że nauka języka przychodzi naturalnie, bez \"zmuszania się\". Z niecierpliwością czekam na kolejne tytuły tej serii.

Monika

- , 2015-02-09

Fajne, ciekawe opowiadania. Trudniejsze słowa są wytłumaczone na marginesach, no i są ćwiczenia obejmujące słownictwo i gramatykę. Produkt godny polecenia zarówno dla uczących się, jak i dla nauczycieli.

- , 2014-10-06

Bardzo fajna propozycja. Mam już z tej serii z języka ang. i tj. fajny rodzaj nauki, dlatego nie rozumiem wydawnictwa, które wydaje takie fajne propozycje od poziomu B1, czy tak jak w ang. jeden kryminał na poziomie A2. Fajnie gdyby można było się uczyć już w taki sposób od poziomu A1-A2 :).Brakuje mi jeszcze z tej serii kryminałów lub horrorów w języku hiszpańskim. Ogólnie bardzo polecam, bo to ciekawy rodzaj nauki :).

- , 2014-05-22

Generalnie lubię czytać kryminały, znam niemiecki, dlatego uważam, że taka forma szlifowania języka \" przyjemne z pożytecznym\" to jest strzał w dziesiątkę. Nie wspominając o ćwiczeniach utrwalających po każdym rozdziale. Gorąco polecam dla maniaków kryminałów i deutscha!

- , 2014-05-06

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi