Poziom: A1-A2
Niderlandzki nie gryzie! (Książka + CD Audio)
Produkt chwilowo niedostępny

Niderlandzki nie gryzie! (Książka + CD Audio)

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń

ISBN: 978-83-7788-214-6
Data wydania: maj 2011
Stron: 160

Opis

NIDERLANDZKI nie gryzie! to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka od podstaw,
- przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo,
- praktycznie trenujesz znajomość gramatyki,
- uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych,
- ćwiczysz wymowę, dzięki nagraniom na płycie CD Audio,
- poznajesz współczesny, codzienny język niderlandzki.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka niderlandzkiego na poziomie komunikacyjnym.

Książka (160 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajdziesz: około 90 najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach praktycznych minisłowniczków, a dodatkowo na końcu książki znajdziesz podręczny zbiorczy słownik.

GRATIS płyta CD Audio z ponad 70 minutami nagrań profesjonalnych lektorów, która pomaga w nauce poprawnej wymowy i skutecznym zapamiętywaniu niezbędnych słów i zwrotów.

Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że niderlandzki nie gryzie!


Inne książki z serii Nie gryzie: angielski, japoński, duński, ukraiński, polski, portugalski, włoski.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 5 opinii na temat tego produktu.

Pomysł uczenia się języka niderlandzkiego chodził za mną już od jakiegoś czasu, ale brakowało odpowiednich materiałów. Będąc w empiku jakoś odruchowo sięgnęłam po tą pozycję, wcale jej wcześniej nie przeglądając (to była chyba intuicja ^^). Jestem zachwycona tym podręcznikiem! Nagrania wysokiej jakości, treści wyróżnione na kolorowo, dużo ciekawostek na temat Holandii i to za niewielką, jak na podręcznik językowy, cenę! Polecam! :)

- , 2014-10-06

Jestem zadowolona z pozycji , którą nabyłam. Wydana w sposób ułatwiający szybką naukę-prosto i przejrzyście a do tego płyta z wymową, słowniczek. Książka lekka, można nosić w torebce by w każdej wolnej chwili przypomnieć sobie słówka.Polecam.

- , 2014-03-26

Niedawno zaczęłam ten kurs i uważam że w odpowiednim tempie wprowadza kompletnego laika, jakim jestem, w podstawy języka niderlandzkiego. Łatwo robić z tej książki notatki i nawet taki 30-letni koń, a raczej kobyła jak ja może sobe z tym poradzić. Gorąco polecam! :)

- , 2012-06-18

z bloga \"Biblioteczka Kolmanki\"

O Amsterdamie pisałam już na początku roku. Dane mi było spędzić tam sylwestra i lepiej poznać to czarujące miasto. Urzekły mnie przede wszystkim niezliczone ścieżki rowerowe, muzea sztuki, kanały i wyjątkowo zadbane kamienice. Kiedy zwiedzałam miasto, posługiwałam się przede wszystkim angielskim i na ogół nie miałam problemu z podstawową komunikacją. Przed kolejnym wyjazdem postanowiłam się lekko podszkolić i opanować przynajmniej podstawy tego języka.

Serii \"Język nie gryzie\" wydawanej przed Edgard, nie muszę nikomu przedstawiać. Jestem w posiadaniu kilku innych tytułów z tej serii i praca z nimi przebiega mi bardzo owocnie. Co zatem posiada książka do nauki niderlandzkiego? Przed rozpoczęciem nauki, we wstępie książki, autorzy zapoznają nas z alfabetem oraz poprawną wymową. Podręcznik nie posiada jednak płyty CD z nagraniami wymowy poszczególnych słówek jak inne tytuły z tej serii. Przykładowe nagrania są dostępne na stronie internetowej pod adresem www.slowka.pl/wymowa.

W kolejnych rozdziałach zapoznajemy się ze słownictwem związanym z przyrodą, zdrowiem, zakupami, pracą, szkołą, pierwszym kontaktem, liczbami i czasem i chociażby jedzeniem. Całość ćwiczymy do utraty tchu przy różnorodnie ułożonych ćwiczeniach. Są one skonstruowane w taki sposób, aby podczas ich wykonywania nie było miejsca na nudę. Nauce towarzyszą liczne słowniczki wyjaśniające trudniejsze słówka i zwroty. Na zielonych marginesach zostały umieszczone informacje, które powinny być zapamiętane w pierwszej kolejności.

Cenię sobie podręczniki do nauki języków obcych, które oprócz rzetelnej wiedzy i licznych ćwiczeń, potrafią umilać samoukowi czas. Przed rozpoczęciem nauki każdego rozdziału tematycznego umieszczone zabawne ilustrację np: grupki starszych ludzi, którzy nagle zamienili się rolami z uczniami podstawówki i teraz rozrabiają podczas lekcji, ku niezadowoleniu nauczyciela.

Na końcu książki zamieszczone są klucze odpowiedzi do zadań, słowniczek niderlandzki oraz miejsce na notatki i przemyślenia.

- , 2012-06-14

KSIĄŻKA NIEZWYKLE PRZYDATNA JESTEM BARDZO ZADOWOLONY.SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA ZE STRONY SPRZEDAWCY POLECAM

- , 2011-11-21
Podziel się ze znajomymi