Poziom: A1-A2
Japoński Kurs podstawowy (Książka + 2 x Audio CD)

Japoński Kurs podstawowy (Książka + 2 x Audio CD)

-20%

1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi, zapis alfabetem łacińskim i znakami kanji. Książka + 2 x CD Audio

ISBN: 978-83-6041-559-7
Data wydania: luty 2008
Stron: 128

Opis

Japoński Kurs podstawowy:
- 146 minut nagrań - rodowici Japończycy,
- dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami,
- przystępnie objaśniona gramatyka,
- ćwiczenia z odpowiedziami,
- ciekawostki na temat kultury i języka,
- zapis alfabetem łacińskim, znakami kanji i furiganą, sylabariusze.

Kurs podstawowy przeznaczony jest dla początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko nauczyć się podstaw języka japońskiego.

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu porozumiesz się w każdej codziennej sytuacji! Zamieszczone w książce ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Japonii.

Książka (128 stron) zawiera dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań, ciekawostki, m.in. hanami, meishi, sumo, manga. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a liczne przykłady pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie opisanych zasad.

Wysokiej jakości nagrania (146 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty i dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów - rodowitych Japończyków. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Japoński Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się gdziekolwiek jesteś!

W książce (128 stron):
- przystępnie objaśniona gramatyka
- pełny zapis nagrań alfabetem łacińskim i kanji
- zestawienie katakany i hiragany
- dodatkowe informacje o Japonii, m.in. szinto, hanami, sztuka jedzenia i potrawy, meishi, teatr, sumo, manga
- bibliografia

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

Bardzo dobra książka do nauki języka. Ogromna ilość słownictwa. ciekawostek z kraju Kwitnącej Wiśni i gramatyka opisana krok po kroku.

- , 2014-01-10

Kurs uczy podstaw języka japońskiego począwszy od gramatyki, transliteracji oraz wymowy, a także dwóch alfabetów – hiragany i katakany. Uważam, że na samym początku nauki najlepiej jest opanować właśnie te podstawy, zanim przejdzie się do lekcji 1 z podstawowymi zwrotami i wyrażeniami.

Lekcje zawierają dialogi, podstawowe sformułowania oraz liczne ciekawostki o kraju, jakim jest Japonia, jej kulturze i obyczajach. Wszystkie zwroty nagrane są przez lektorów na 2 płytach Audio, dzięki czemu można jeszcze lepiej zapoznać się z poprawną wymową i akcentami, niezwykle ważnymi w tym języku.

Dzięki temu kursowi każdy zainteresowany opanuje język japoński do poziomu A2 w łatwy i przyjemny sposób. Plusem kursu jest to, że nie można uczyć się japońskiego bez konieczności używania książki. Dzięki płytom CD naukę kontynuować można w podczas podróży – w tramwaju, samochodzie czy pociągu.

- , 2012-03-05

Bardzo przyjemny kurs dla początkujących. Miło się uczyć w pociągu, tramwaju, czy samochodzie; szczególnie gdy są korki i inni potwornie się nudzą. Kurs jest stworzony dla ludzi żyjących w biegu, gdyż można go włączyć w dowolnym momencie i powtarzać, nie martwiąc się, że coś nam umknęło bo nie uważamy. Kalkulując sobie ile czasu marnujemy każdego dnia w korkach niech każdy policzy ilu języków i zwrotów byłby w stanie się nauczyć poświęcając na to czas, który i tak musi spędzić przemieszczając się z pracy do domu.

- , 2009-11-10
Podziel się ze znajomymi