Poziomy:

  • A1
  • A2

Nauczysz się:

  • -30%
Angielski Konwersacje dla początkujących (Książka + 2 x Audio CD)

Angielski Konwersacje dla początkujących (Książka + 2 x Audio CD)

Poziomy:

  • A1
  • A2

Nauczysz się:

Angielski Konwersacje dla początkujących (Książka + 2 x Audio CD)

Nauka prowadzenia rozmów dla początkujących. 155 minut nagrań, kilkadziesiąt dialogów, praktyczne słówka + gotowe zwrotyDarmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
28,48 zł

Opis

Angielski Konwersacje przeznaczone są jest dla osób początkujących, które chcą się nauczyć albo udoskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów. Kurs jest polecany wszystkim tym, którzy chcą płynnie rozmawiać po angielsku.

Kurs zawiera kilkadziesiąt dialogów, naukę przydatnych słów i zwrotów oraz zestaw ciekawych ćwiczeń. Tematy rozmów obejmują praktyczne, życiowe sytuacje, m.in. spotkanie w klubie, szukanie pracy, zakupy przez Internet, wizyta u lekarza, wymarzone wakacje, problemy z komunikacją miejską, a także zagadnienia związane z pracą czy studiami.

ANGIELSKI Konwersacje dla początkujących:
- 155 minut wysokiej jakości nagrań - tylko native speakerzy
- kilkadziesiąt ciekawych i praktycznych dialogów
- nauka prowadzenia swobodnych rozmów
- słowa i praktyczne zwroty na każdą okazję
- w książce zapis nagrań wraz z tłumaczeniami
- ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi

Książka (72 str.) zawiera dialogi, słówka i tłumaczenia na język polski. W każdej z 16 lekcji znajdują się przykłady interesujących dialogów, ciekawe słówka i zwroty oraz praktyczne konwersacje na każdą okazję. W podręczniku zamieszczono również kilkadziesiąt różnorodnych ćwiczeń - doskonalących umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalających nowo poznane słowa i zwroty. Na końcu podręcznika umieszczono klucz odpowiedzi.

Wysokiej jakości nagrania
(155 minut) większości zdań i dialogów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

  • ISBN: 978-83-6182-808-2
  • Data wydania: listopad 2009
  • Stron: 72
  • Zawartość: Książka , Płyta CD
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...