Poziom: A1-B2
Hiszpański Gramatyka (Książka)
Produkt chwilowo niedostępny

Hiszpański Gramatyka (Książka)

Praktyczne repetytorium gramatyczne z ćwiczeniami dla początkujących i zaawansowanych

ISBN: 978-83-6041-572-6
Data wydania: styczeń 2010
Stron: 312

Opis

Hiszpański Gramatyka to napisany przystępnym językiem podręcznik z ćwiczeniami. Wyczerpująco objaśnia wszystkie zagadnienia gramatyki języka hiszpańskiego i uczy posługiwania się nimi w praktyce.

Książka (312 str.) adresowana jest do uczniów szkół średnich, maturzystów, studentów pierwszego i drugiego roku iberystyki, samouków oraz wszystkich, którzy chcą zdobyć certyfikaty TELC oraz DELE.

Hiszpański Gramatyka:
- praktyczne repetytorium z ćwiczeniami,
- liczne i rozbudowane przykłady,
- dla osób początkujących i zaawansowanych,
- dla studentów, uczniów, samouków i słuchaczy szkół językowych,
- przystępnie i wyczerpująco wyjaśnione zagadnienia gramatyczne,
- ponad 150 różnorodnych ćwiczeń, 3 testy sprawdzające + klucz odpowiedzi,
- tabele koniugacyjne z odmianą czasowników regularnych i nieregularnych.

Repetytorium objaśnia 90 najważniejszych zagadnień, m.in. następstwo czasów i trybów, użycie przyimków, rodzajników oraz zaimków. Część teoretyczna uzupełniona jest licznymi przykładami zastosowania reguł w praktyce.

Ponad 150 różnorodnych ćwiczeń wraz z kluczem odpowiedzi oraz zbiorcze testy pozwalają na samodzielne sprawdzenie stopnia opanowania materiału. W książce znajdują się również tabele koniugacyjne prezentujące odmianę czasowników regularnych i nieregularnych.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 14 opinii na temat tego produktu.

super

Naprawdę doskonała książka

- , 2018-01-02

Bardzo dobra książka Dobrze wytłumaczone, na przykładach. Jedynie co mi brakuje to jakiegoś dodatku do niej z większą ilością ćwiczeń do każdego z rozdziałów.

- , 2016-02-09

Najlepsza książka do hiszpańskiego z jaką się spotkałam

- , 2015-11-06

Ciekawy podręcznik. Logicznie i bardzo przystępnie opracowany. Zawiera całą gramatykę, która opracowana jest krótko bez zbędnego lania wody poszczególne rozdziały na zakończenie zawierają ćwiczenia. Mnie o coś takiego właśnie chodziło. Podręcznik spełnia moje oczekiwania.

- , 2014-11-25

Kolejna gramatyka z języka obcego, którą posiadam (mam też angielski i francuski). Przejrzyście objaśnione zasady gramatyczne, poparte przykładami. Idealne dla samouków, którym jestem bądź jako przypomnienie lub rozszerzenie materiału przed egzaminami.Nie żałuję zakupu, zdecydowanie!!!

- , 2014-09-29

Ja też polecam tę książkę ! Wszystko fajnie wytłumaczone, a zwłaszcza dla samouków. Polecam również testy gramatyczno-leksykalne, aby móc poćwiczyć i gramatykę i słówka do (prawie) każdego języka.

- , 2014-01-07

Fantastyczna gramatyka dodatkowy plus za tłumaczenie wszystkich przykładów na język polski, przy okazji nauki gramatyki wchodzi też dużo słówek.

- , 2014-01-02

Polecam,wszystko porzadnie wytłumaczone..:) i co ważne duzo cwiczen..mam tez podobna gramatyke w pigulce z ktorej zadowolona nie bylam .

- , 2013-12-11

Nie znam lepszej polskiej książki do nauki i ćwiczeń języka. Była dla mnie niezastąpioną pozycją w trakcie nauki hiszpańskiego na Erasmusie, to m.in dzięki niej od zera dotarłem do poziomu B2. Wszystko przejrzyste, szczegółowe, graficznie doskonałe. Wielki szacunek dla twórców za ciężką pracę oraz wydanie tak doskonałego dzieła.

Baaaaardzo polecam! ;)

- , 2013-05-20

Świetna książka, miałam kilka podejść do gramatyki, ale ta przewyższa wszystkie. Chciałam też wyrazić swoją opinię na temat wydawnictwa - chyba 1 raz spotkałam się z tak szybkim serwisem - książkę zamówiłam praktycznie w czwartek rano (środa wieczorem, ale przelew z pewnością został zrealizowany w czwartek rano), w piątek o 9 rano książka była już u mnie w domu. Gratuluję rzetelności!

- , 2013-04-12

Zgadzam się z przedmówcami :) świetna książka! Przejrzysta i logiczna. Polecam!

- , 2012-01-31

Gramatyka tego języka od dawna była dla mnie utrapieniem. Czasy przeszłe, zdania warunkowe czy też strona bierna były dla mnie \"czarną magią\". Dlatego postanowiłam zapoznać się z lekturą podręcznika \"Hiszpański gramatyka”. To było to, czego mi brakowało. Zakres materiału obejmuje zarówno podstawy jak i zaawansowane i bardziej złożone zagadnienia.

Książka obejmuje teorie i praktykę. Ponad 150 ćwiczeń, które pomogą utrwalić zdobytą wiedzą teoretyczną. Na końcu odnajdziemy testy gramatyczne oraz tabele koniugacyjne. Przyznam, że znacznie ułatwiło mi to naukę z podręcznikiem.

Jest to idealna pozycja dla samouków i dla osób, przygotowujących się na egzaminy i certyfikaty TELC oraz DELE.

- , 2012-01-10

Dla mnie jest to najlepszy podręcznik do gramatyki hiszpańskiej na polskim rynku. Najbardziej podoba mi się w nim to, że zagadnienia są naprawdę szczegółowo objaśnione, a każde zagadnienie podparte wieloma przykładami. Dzięki tej książce, w końcu udało mi się zrozumieć różnice między czasami przeszłym w pięknym, kastylijskim języku. Polecam gorąco wszystkim, a w szczególności samoukom! Dla mnie nie ma lepszej książki do nauki gramatyki i koniec kropka :) Saludos a todos!

- , 2011-12-13

Świetna książka. Bardzo miło się ją czyta. Odpowiada na każdą rodzącą się w trakcie czytania wątpliwość. Układ tekstu jest bardzo przejrzysty i chętnie się ją czyta. Mam kilka książek do gramatyki ale sięgam najczęściej i najchętniej po tę. Polecam:)

- , 2011-06-02
Podziel się ze znajomymi