Poziom: A1-B1
Hiszpański Konwersacje (E-book + mp3)

Hiszpański Konwersacje (E-book + mp3)

-20%

Nauka prowadzenia rozmów dla początkujących i średnio zaawansowanych. 4 godziny nagrań, ponad 60 dialogów, przydatne słówka + gotowe zwroty

ISBN: 978-83-7788-048-7
Data wydania: październik 2009
Stron: 128

Opis

Hiszpański Konwersacje uczy prowadzenia swobodnych rozmów i aktywnego komunikowania się. Zestaw (e-book + mp3) przeznaczony jest dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych, które chcą się nauczyć albo udoskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów. Kurs jest szczególnie polecany tym, którzy wybierają się w podróż do krajów hiszpańskojęzycznych.

Konwersacje obejmują ponad 60 dialogów, naukę słów i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń. Tematy rozmów to praktyczne, życiowe sytuacje, m.in. szuknie mieszkania, zakupy przez Internet, spotkanie w klubie, konto w banku, a także zagadnienia związane z życiem rodzinnym i towarzyskim.

Hiszpański Konwersacje:

- 4 godziny wysokiej jakości nagrań - tylko native speakerzy,
- ponad 60 ciekawych i praktycznych dialogów,
- nauka prowadzenia swobodnych rozmów,
- słowa i praktyczne zwroty na każdą okazję,
- w książce w formie e-booka pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami,
- ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi.

E-book (128 str.) zawiera dialogi, słówka i i tłumaczenia na język polski. W każdej z 17 rozbudowanych lekcji znajduje się kilka interesujących dialogów, ciekawe słówka i zwroty, gotowe wzorce i konwersacje na każdą okazję. W podręczniku zamieszczono również kilkadziesiąt różnorodnych ćwiczeń - doskonalących umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalających nowo poznane słowa i zwroty. Na końcu podręcznika umieszczono klucz odpowiedzi.

Wysokiej jakości nagrania
(240 minut) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Rewelacja. Uczyłam się na pamięć dialogów, dzięki temu znam całe zwroty i wyrażenia i nie muszę w myśli układać zdań.

- , 2012-03-06

Kurs „Hiszpański konwersacje” składa się z książki oraz płyty CD z ponad 4 godzinami nagrań. Dialogi zawarte w książce są potoczne, przez co użyteczne w każdej sytuacji. Cały kurs pomógł mi nie tylko opanować nowe słówka i zwroty, ale także oswoił z akcentem i poprawną wymową.
Każdy rozdział starałam się opanować w 2-3 dni i ten czas całkowicie wystarczył mi do nauki zawartych w nich zagadnień. Pomocnymi okazały się ćwiczenia umieszczone w kolorowych tabelkach – łączenie słówek w pary, uzupełnianie luk w zdaniach lub zapisywanie popularnych zwrotów i pytań.
Książka ta jest niezastąpioną pomocą nie tylko przy nauce języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym, ale też podczas wakacyjnych wyjazdów.

- , 2012-02-14

Gorąco polecam ową książkę. Dzięki niej uzupełnisz braki w słownictwie.

- , 2011-09-26

Ciekawie skonstruowane dialogi. Bardzo praktyczne. Dobrej jakości nagranie. Do polecenia zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym

- , 2011-09-21
Podziel się ze znajomymi