Poziom: B1-B2
Hiszpański Repetytorium leksykalno-tematyczne B1-B2 (Książka + CD Audio)

Hiszpański Repetytorium leksykalno-tematyczne B1-B2 (Książka + CD Audio)

Nowoczesne repetytorium dla uczniów, studentów, samouków i przygotowujących się do matury i egzaminów

ISBN: 978-83-6248-233-7
Data wydania: marzec 2011
Stron: 232

Opis

Hiszpański Repetytorium leksykalno-tematyczne
- nauka 3600 słów, wyrażeń i kolokacji
- 50 zagadnień uporządkowanych w 15 rozdziałach
- kilkadziesiąt interesujących tekstów pokazujących użycie słów w praktyce
- ponad 160 różnorodnych ćwiczeń z odpowiedziami
- współczesne, aktualne słownictwo, potoczne zwroty oraz idiomy
- specjalnie opracowane rozdziały powtórkowe i minisłowniczki
- płyta Audio CD gratis

Nowoczesne Repetytorium leksykalno-tematyczne umożliwia poznanie lub przypomnienie sobie 3600 słów i zwrotów na poziomie  średnio zaawansowanym (B1-B2 wg klasyfikacji Rady Europy).

Zestaw (książka + płyta CD Audio) adresowany jest do uczniów, samouków oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć zasób hiszpańskiego słownictwa, przypomnieć sobie i skutecznie utrwalić znajomość niezbędnych na co dzień zwrotów. Opracowany został on również z myślą o uczniach szkół średnich, studentach, osobach przygotowujących się do egzaminów językowych. Repetytorium może być także pomocne dla nauczycieli – zawiera liczne ćwiczenia do wykorzystania podczas lekcji lub zajęć indywidualnych.


Podręcznik (232 str.) obejmuje 50 zagadnień usystematyzowanych w 15 rozdziałach tematycznych. W każdym podrozdziale znajdują się: wprowadzenie do tematu, przykładowy tekst, słownictwo podstawowe oraz dodatkowe wraz z tłumaczeniami, a także różnorodne ćwiczenia sprawdzające i utrwalające.


15 rozdziałów oraz kilkadziesiąt zróżnicowanych tematycznie tekstów obejmuje najważniejsze zagadnienia niezbędne na co dzień oraz w trakcie egzaminów. Samodzielne sprawdzenie wiedzy umożliwia 160 różnorodnych ćwiczeń, m.in. pytania typu prawda/fałsz, łączenie w pary, krzyżówki i wykreślanki. Podręcznik obejmuje również specjalnie opracowane rozdziały podsumowujące, a na końcu znajduje się pełny klucz odpowiedzi.

Płyta CD Audio jest doskonałym uzupełnieniem nauki z podręcznikiem. Zawiera 71 minut nagrań wysokiej jakości w wykonaniu rodowitego Hiszpana. Jest szczególnie pomocna w nauce prawidłowej wymowy oraz w ćwiczeniu umiejętności rozumienia ze słuchu.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

Super :D

¡Hola!
Polecam, ciekawe i słownictwo, można się wiele nauczyć.

- , 2018-04-06

Moge tylko potwierdzić:) Każda kolejna ksiązka spełnia wysokie oczekiwania, również zawdzięczam im nauke na własną rękę i szybkie opanowanie języka. Świetna dla samouków:) Muchas gracias:)

- , 2014-03-19

Świetna książka! Trafnie dobrane słownictwo, interesujące teksty. Dzięki tej pozycji można tak poszerzyć swój zasób słownictwa, że aż trudno w to uwierzyć! O tym ile się nauczyłem, przekonałem się, kiedy rozmawiałem z rodowitym Hiszpanem. Sam byłem zadziwiony!!!
Książkę polecam przede wszystkim samoukom. Uczę się samemu hiszpańskiego od trzech lat, korzystając z pomocy naukowych Edgarda i w tym roku bez problemu zdałem maturę. Da się! Pozdrowienia dla wszystkich, którzy uparcie dążą do celu, ucząc się samemu tego przepięknego języka! Pozdrawiam! Saludos!!! ;)

- , 2011-10-25
Podziel się ze znajomymi