PREZENT: gra karciana do nauki angielskiego

Karciany quiz edukacyjny - angielskie rozmówki

  • ISBN: 978-83-7788-648-9
  • Data wydania: marzec 2017
  • Wiek: 9+ lat
  • Liczba graczy: 2-8 graczy
  • Czas rozgrywki: 10-20 minut
14,63 zł

Gra karciana do nauki angielskiego dla dorosłych, młodzieży i dzieci już od 9. roku życia. Zapewni nie tylko wiele chwil emocjonującej zabawy, lecz także umożliwi naukę gotowych zwrotów konwersacyjnych przydatnych w wielu codziennych sytuacjach w domu, w szkole i w sklepie, np. be up to something, fancy doing something, look around. Na kartach znajdziesz także przykładowe odpowiedzi i reakcje.

Kolorowa talia z 55 kart służy do gry w cztery edukacyjne gry towarzyskie:  memory, klapka, karuzelę i szachraja. Zasady każdej z gier opisane zostały w specjalnej instrukcji. Naukę ułatwia także słowniczek z tłumaczeniem angielskich zwrotów, które pojawiły się na kartach. W zapamiętywaniu pomogą kapitalne ilustracje Macieja Łazowskiego. Nad stroną merytoryczną czuwała Dorota Kondrat, nauczycielka języka angielskiego i twórczyni niestandardowych projektów edukacyjnych.

Wygodny format kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży czy w szkole.

Patroni:

Kieszonkowiec angielski Let's Talk - czas dzieci Kieszonkowiec angielski Let's Talk - qulturka

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć