Poziom: A1-A2
Francuski nie gryzie! (Książka + Audio CD)
Produkt chwilowo niedostępny

Francuski nie gryzie! (Książka + Audio CD)

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń

ISBN: 978-83-7788-139-2
Stron: 168

Opis

FRANCUSKI nie gryzie! to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka od podstaw,
- przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo,
- praktycznie trenujesz znajomość gramatyki,
- uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych,
- poznajesz współczesny, codzienny język francuski.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka francuskiego na poziomie komunikatywnym.

Książka (168 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajdziesz: około 90 najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach praktycznych minisłowniczków, a dodatkowo na końcu książki znajdziesz podręczny zbiorczy słownik.

GRATIS płyta CD Audio z ponad 70 minutami nagrań profesjonalnych lektorów, która pomaga w nauce poprawnej wymowy i skutecznym zapamiętywaniu niezbędnych słów i zwrotów.

Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że francuski nie gryzie!

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 9 opinii na temat tego produktu.

Rzeczywiście - francuski nie gryzie. :-) Fantastyczny, niezwykle przystępnie napisany podręcznik. Naukę urozmaicają liczne ciekawe ćwiczenia, a poprawność ich wykonania można skontrolować przy pomocy klucza na końcu książki. Gramatyka jest wyjaśniona przystępnie. Do tego płytka - nieoceniona pomoc w tak trudnym fonetycznie języku. Jestem bardzo, bardzo zadowolona.

Chciałabym móc kontynuować naukę metodami zastosowanymi w książce \"Francuski nie gryzie\". Dlatego bardzo proszę o wydanie następnej części - dla średnio zaawansowanych, a potem dla zaawansowanych.

- , 2015-11-30

Ta książka jest niesamowita, wciągnęła jak narkotyk -dosłownie. Bez zastanowienia zamawiam teraz hiszpański nie gryzie i szukam kolejnych książek. REWELACJA!
-cena 10/10
-zawartość książki 20/10
dziękuję, pozdrawiam :)

- , 2015-07-17

Książką jest super;) Ma bardzo dużo ćwiczeń i jest przejrzysta gramatycznie.
Polecam wszystkim , który rozpoczynają naukę tego pięknego języka;)

- , 2014-03-21

Jest świetna! Polecam osobom, które rozpoczynają naukę francuskiego. Można w niej \"przeszlifować\" wymowę i słownictwo. Jest również dobra dla osób, które mają problemy z czytaniem:)

- , 2013-11-04

Bardzo fajna książka, wszystko jest przystępnie objaśnione: słownictwo, gramatyka i w ogóle, tylko szkoda, że nie ma następnych części.

- , 2013-02-04

Świetna pozycja ale brakuje jednak książki \"Francuski dla średnio zaawansowanych\" jeśli wydawca będzie czytał ten komentarz to w imieniu też innych prosilibyśmy o wyżej wymienioną pozycję :) jest tutaj mnóstwo osób które chciałby się uczyć francuskiego ;)

Pozdrawiam Serdecznie a Francuski nie gryzie polecam wszystkim którzy pragną zaznajomić się z tym językiem.

- , 2013-01-07

Tym razem jabłuszko przywdziało flagę Francji. Język francuski jest jednym z najpiękniejszych języków w Europie i trudno się dziwić, skoro bez trudu można wyłapać jego charakterystyczne brzmienie spośród innych. W radio coraz częściej słyszymy piosenki śpiewane właśnie w tym języku, a w kinie mamy przyjemność zatopić się w łagodnej i dźwięcznej melodii francuskiego (Nietykalni). Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z francuskim, polecam jedną z nowości wydawnictwa Edgard.

Francuski nie gryzie to kolejna już książka z charakterystycznym owocem na okładce. Tym razem książka została wydana razem z płytą CD, na której znaleźć można 70 minut nagrań, odpowiadającym tekstom w podręczniku. Klasycznie kurs został podzielony na 13 rozdziałów, zaczynając od nauki alfabetu i wymowy, kończąc na zagadnieniach związanych ze zdrowiem. Pomiędzy tematycznymi tekstami, dialogami i słowniczkami, wplecione są elementy gramatyki. Gramatyka omówiona w książce odpowiada podstawowemu poziomowi trudności, autorzy nie wdają się w szczegóły.

To co uwielbiam w książkach z tej serii to szata graficzna. Całość jest przejrzysta, uporządkowana i estetyczna. Najważniejsze zagadnienia zostały ujęte w zielone ramki, dzięki którym już nie umkną nam najbardziej istotne informacje. Odpowiedzi do każdego ćwiczenia zostały umieszczone na ostatnich stronach podręcznika. Nie odnajduję absolutnie żadnych minusów tej serii i czekam z niecierpliwością na kolejne języki.

- , 2012-10-11

Właśnie ją dziś otrzymałem :)
Przejrzałem od początku do końca i nie mogę się nadziwić :) Ten nie duży kurs jest po prostu fenomenalny :) Jestem całkowicie pod ogromnym wrażeniem, mam ogromną nadzieje że wydawnictwo Egard stworzy jeszcze podręcznik dla średnio zawansowanych i zaawansowanych jak i wiele innych podręczników czy fiszek do nauki języka francuskiego :)
Z czystym sumieniem polecam wszystkie podręczniki tego wydawnictwa a szczególnie Francuski nie gryzie :)

P.S. Czekam na poziom średni zaawansowany i jeszcze więcej :)

- , 2012-09-17

Super , że będzie z tej serii o języku francuskim;) Jak tylko się pojawi o razu kupuję;)

- , 2012-08-06
Podziel się ze znajomymi