Poziom: A1-B1
Francuski MultiPakiet (2 x Książka + 6 x CD Audio + MP3 z programem multimedialnym)
Produkt chwilowo niedostępny

Francuski MultiPakiet (2 x Książka + 6 x CD Audio + MP3 z programem multimedialnym)

Kompletny kurs dla początkujących.

ISBN: 978-83-6182-829-7
Data wydania: listopad 2009
Stron: 304

Opis

Francuski MultiPakiet to:
- kompletny kurs języka francuskiego dla początkujących,
- nauka słownictwa, pisowni, rozumienia ze słuchu i gramatyki,
- ponad 7 godzin wysokiej jakości nagrań - tylko profesjonalni lektorzy,
- 2500 słów i zwrotów - aby swobodnie mówić i rozumieć,
- gramatyka w pigułce - słuchaj i ucz się!
- w książkach pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami,
- program multimedialny - nauka słówek, interaktywne ćwiczenia,
- samodzielny trening wymowy,
- różnorodne ćwiczenia z kluczem odpowiedzi,
- słownik komputerowy - 7500 haseł.

Francuski MultiPakiet to unikalny kurs do samodzielnej i kompleksowej nauki języka francuskiego, od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1 - B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa, poprawić wymowę i nauczyć się prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami.


2500 słów i zwrotów - aby swobodnie mówić i rozumieć
Z MultiPakietem opanujesz podstawowy zasób słownictwa. 2500 wyrażeń wystarczy, aby swobodnie porozumiewać się na co dzień. Książki (łącznie 304 strony) zawierają zestawy słówek i niezbędnych zwrotów, ciekawe dialogi, praktyczne przykłady zastosowania wyrażeń w kontekście, ćwiczenia sprawdzające i utrwalające, dodatkowe słownictwo, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, ciekawostki i testy.

Ponad 7 godzin wysokiej jakości nagrań - skuteczna nauka rozumienia ze słuchu
Nagrania profesjonalnych lektorów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę, a także ułatwiają zapamiętanie słówek i wyrażeń. Teraz możesz uczyć się samodzielnie w dowolnym miejscu i czasie.

Program multimedialny + słownik 7500 haseł
Program uczy nowych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia, gry, testy, doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu oraz umożliwia samodzielny i skuteczny trening prawidłowej francuskiej wymowy. Nowością w programie jest ćwiczenie na obrazkach - przyjemna i skuteczna forma nauki. Dodatkowo słownik (7500 haseł) pozwala sprawdzić znaczenie słów w dowolnym momencie.

Gramatyka w pigułce - słuchaj i ucz się!
MultiPakiet oferuje unikatowy zestaw dwóch płyt z podstawami francuskiej gramatyki do słuchania. Znajdziesz na nich: przystępne objaśnienie reguł, omówienie najważniejszych zagadnień, m.in. rodzajniki, zaimki, odmiana czasowników regularnych i nieregularnych, czasy przeszłe i przyszłe, tryb warunkowy, liczne przykłady i ćwiczenia.

Z MultiPakietem:
- nauczysz się aż 2500 wyrażeń
- będziesz rozumiał Francuzów
- opanujesz prawidłową wymowę
- zrozumiesz gramatykę
- będziesz pisał bez błędów

W skład MultiPakietu wchodzą tytuły: , , (nagrania).

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię

Kupiłam wspomniany kurs i jestem bardzo zadowolona z jakości, przejrzystości, możliwości nauki w domu i w podróży. Kurs jest skomponowany w taki sposób, że język francuski przestał wydawać się trudnym do nauczenia. Małgosia.

- , 2012-10-31

Bardzo pomocny w nauce francuskiego prawie od podstaw (prawie, gdyż cośtam w zamierzchłych czasach liznęłam, ale chciałam sobie odświeżyc), kurs dla takiego jak ja wzrokowco-sluchowca idealny. Słucham płyty i jednocześnie czytam w książeczce. Jednak niestety, musiałam dokupic inne pozycje z tej serii ponieważ jedyna wada kursu to zbyt mało cwiczeń w książkach :) No i czekam z niecierpliwością na pakiet na poziomie B2 - C2 :)

- , 2012-09-24

Francuskiego uczyłem się kiedyś w liceum. Po latach postanowiłem przypomnieć sobie język, dzięki któremu mam wspaniałe wspomnienia z młodości.
MultiPakiet wydawnictwa Edgard był moją pierwszą inwestycją po którą sięgnąłem realizując swoje postanowienie. Przekonała mnie bogata zawartość, świetne kolorowe opracowanie i przystępna cena. W środku znalazłem 2 ksiażki, z których jedna wprowadziła mnie na nowo w świat francuskiego, a druga pomogła ugruntować wiedzę zawartą w pierwszej książce.
Wbrew pozorom języka obcego z czasem coraz trudniej jest się nauczyć i nie zawsze można wygospodarować do tego odpowiedni czas, dlatego uważam że ogromnym plusem MultiPakietu (jak i całej serii wydawniczej) są nagrania audio. Dzięki załączonym w zestawie płytkom mogłem przyswajać sobie słówka w drodze do pracy zgrywając zawartość na odtwarzacz mp3.

- , 2010-12-08

Bardzo dobry i intensywny kurs dla ambitnych lub długoterminowe hobby dla \"zapracowanych\" - można przecież uczyć się słuchając nagrań w samochodzie!

- , 2010-04-21
Podziel się ze znajomymi