Poziom: A2-B1
Francuski dla średnio zaawansowanych (Książka + CD Audio)

Francuski dla średnio zaawansowanych (Książka + CD Audio)

Kompleksowa nauka słownictwa, rozumienia ze słuchu i gramatyki

ISBN: 978-83-7788-236-8
Data wydania: 2013
Stron: 208

Opis


Francuski dla średnio zaawansowanych to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka
- poznajesz niezbędne słownictwo
- ćwiczysz zastosowanie gramatyki
- rozwiązujesz różnorodne ćwiczenia
- doskonalisz rozumienie ze słuchu
- uczysz się konstruować wypowiedzi pisemne

Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy opanowali podstawy języka francuskiego i chcą kontynuować naukę na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).

Książka (208 str.) opiera się na unikalnej metodzie aktywnej nauki. Dzięki niej szybko i skutecznie udoskonalisz wszystkie kompetencje językowe. Kurs pozwoli ci jednocześnie szlifować praktyczną znajomość języka, poszerzać zasób słownictwa, rozwijać umiejętności: rozumienia tekstów pisanych, rozumienia ze słuchu i tworzenia wypowiedzi pisemnych.

W 14 rozdziałach tematycznych znajdziesz: ciekawe teksty, przystępnie wyjaśnioną gramatykę, dialogi sytuacyjne, porcję słówek (także tych z języka potocznego), liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także interesujące informacje o kulturze francuskiej. Dla ułatwienia nauki na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek. Książkę zamyka rozdział podsumowujący z 14 tekstami, poświęcony zadaniom na rozumienie tekstu czytanego i rozumienie ze słuchu.

Dodatkowo do kursu dołączono płytę CD Audio, która zawiera nagrania w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Znajdują się na niej teksty otwierające każdy z rozdziałów, ciekawostki na temat Francji oraz wszystkie teksty z rozdziału podsumowującego. Słuchanie nagrań ułatwia naukę współczesnego języka francuskiego i płynne komunikowanie się.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Znakomity produkt nie tylko dla średnio zaawansowanych, ale również dla chcących odświeżyć znajomość języka. Do tego ciekawy, nie nużący. Świetnie pomyślany podręcznik współgrający z CD. Przystępna cena. Naprawdę polecam.

- , 2015-04-10

Kurs jest wspaniały - po prostu MAJSTERSZTYK. Gorąco polecam wszystkim!

- , 2014-05-05

Świetna publikacja, klarowne wyjaśnienia. Uczy nie tylko słownictwa i gramatyki, ale też reakcji językowych i rozumienia ze słuchu. Po długiej przerwie w nauce dość intensywny kurs (dwa czasy przeszłe w pierwszym rozdziale!), ale to dobrze, bo trzeba się w końcu za siebie wziąć;)

- , 2014-02-10

Książka \"Francuski dla średnio zaawansowanych\" to książka pełna niespodzianek;);) Produkt zawiera krótkie notatki w różnych dziedzinach np. Człowiek, Życie towarzyskie i rodzinne czy Edukacja w języku francuskim. Lektorzy bardzo fajnie czytają;) A po za tym to mamy jeszcze do czynienia z zadaniami takimi jak: V/F(Prawda/Fałsz), uzupełnianie brakujących wyrazów, krzyżówki oraz bardzo przystępnie i łatwym językiem przedstawioną gramatykę i konstrukcje układania zdań w różnych czasach;)

Polecam wszystkim, którzy pragnął pogłębić swoją wiedzę z języka francuskiego. Pozdrawiam;)

- , 2013-10-15

Pobierz

Podziel się ze znajomymi