Kieszonkowiec angielski 15+ What's up

Kieszonkowiec angielski Let's Talk (9+)

Karciany quiz edukacyjny - angielskie rozmówki

ISBN: 978-83-7788-648-9
Data wydania: marzec 2017

„Let’s Talk” to nietypowa gra karciana dla dorosłych, młodzieży i dzieci już od 9. roku życia. Gra zapewni nie tylko wiele chwil emocjonującej zabawy, lecz także umożliwi naukę gotowych zwrotów konwersacyjnych przydatnych w wielu codziennych sytuacjach w domu, w szkole i w sklepie, np. be up to something, fancy doing something, look around. Na kartach znajdziesz także przykładowe odpowiedzi i reakcje.

Kolorowa talia z 55 kart służy do gry w cztery edukacyjne gry towarzyskie:  memory, klapka, karuzelę i szachraja. Zasady każdej z gier opisane zostały w specjalnej instrukcji. Naukę ułatwia także słowniczek z tłumaczeniem angielskich zwrotów, które pojawiły się na kartach. W zapamiętywaniu pomogą kapitalne ilustracje Macieja Łazowskiego. Nad stroną merytoryczną czuwała Dorota Kondrat, nauczycielka języka angielskiego i twórczyni niestandardowych projektów edukacyjnych.

Kieszonkowiec angielski Let's Talk - gra karciana nauka języka angielskiegoWygodny format kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży czy w szkole.

W edukacyjnej serii Kieszonkowców znajdują się karty do nauki języka angielskiego, matematyki i rozwijania myślenia logicznego. Wszystkie zostały przygotowane przez specjalistów i zilustrowane przez utalentowanych polskich rysowników.

Patroni:

Kieszonkowiec angielski Let's Talk - czas dzieci Kieszonkowiec angielski Let's Talk - qulturka

W serii:

Kieszonkowiec angielski Bitter Sweet 9+

Kieszonkowiec angielski Remember & Forget 9+

Kieszonkowiec angielski Let's Talk 9+

Kieszonkowiec angielski Piece of Cake 15+

Kieszonkowiec angielski What's Up 15+

Kieszonkowiec matematyczny Na 200% 11+

Kieszonkowiec matematyczny Trzecia połowa 10+

Kieszonkowiec logiczny Dzika logika 12+

Kieszonkowiec logiczny Na logikę! 12+

Kieszonkowiec geograficzny Gdzie Rzym, a gdzie Krym? 7+

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi