Poziom: B1
Angielski Kierunek Matura Zestawy, zadania, wskazówki Poziom podstawowy - Nowa Edycja (Książka + CD Audio)

Angielski Kierunek Matura Zestawy, zadania, wskazówki Poziom podstawowy - Nowa Edycja (Książka + CD Audio)

-20%

Kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Nowa formuła części ustnej!

ISBN: 978-83-6248-264-1
Data wydania: styczeń 2012
Stron: 256

Opis

Angielski Kierunek Matura. Zestawy, zadania, wskazówki - Poziom podstawowy Nowa Edycja:
- egzamin ustny według nowej formuły,
- przygotowanie do wszystkich części egzaminu,
- zadania identyczne jak na maturze,
- wzorcowe zestawy egzaminacyjne,
- zwroty niezbędne do części ustnej,
- wskazówki do zadań i praktyczne porady,
- Inteligentny Klucz odpowiedzi,
- GRATIS płyta CD Audio.

KIERUNEK MATURA Zestawy, zadania, wskazówki obejmuje książkę zawierającą wszystkie rodzaje zadań, jakie można spotkać na maturze, zestawy egzaminacyjne oraz płytę z nagraniami. Przygotowuje do egzaminu pisemnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz do nowej formuły egzaminu ustnego obowiązującej od 2012 roku- uzupełnia, weryfikuje i utrwala zarówno wiadomości, jak i umiejętności nabyte podczas nauki w szkole czy na kursach językowych. Polecany jest przede wszystkim osobom, które chcą sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności przed przystąpieniem do egzaminu.

Tylko u nas:
- dymki z praktycznymi maturalnymi wskazówkami,
- przydatny test wprowadzający,
- szczegółowe omówienie odpowiedzi - Inteligentny Klucz.

Pakiet (książka + płyta CD Audio) adresowany jest do uczniów szkół średnich przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. Podręcznik może być szczególnie pomocny dla nauczycieli - zawiera zestawy egzaminacyjne do wykorzystania podczas lekcji lub zajęć indywidualnych.

Podręcznik (256 str. w formacie A4) zbudowany jest identycznie jak prawdziwy egzamin maturalny: składa się z dwóch części przygotowujących odpowiednio do egzaminu pisemnego oraz ustnego. W podrozdziałach znajdują się ćwiczenia pojawiające się na maturze oraz omówienia i praktyczne wskazówki do zadań. W specjalnie opracowanym Inteligentnym Kluczu szczegółowo omówiono prawidłowe odpowiedzi. Dodatkowo w tej części zamieszczono transkrypcję nagrań do zadań na rozumienie ze słuchu.

Płyta CD Audio obejmuje 65 minut nagrań wykonanych przez profesjonalnych brytyjskich lektorów. Pozawala to oswoić się z różnymi akcentami, które można usłyszeń na egzaminie oraz skutecznie przygotować się do części ustnej matury.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Świetna książka do przygotowań do matury - zawiera mnóstwo ćwiczeń i przydatne komentarze. Polecam ją wszystkim swoim maturzystom.

- , 2014-01-24

Książka bardzo fajnie zrobiona, polecam wszystkim maturzystom ;)
Szkoda że nie ma takiej do języka niemieckiego...

- , 2012-02-13
Podziel się ze znajomymi