• -20%
-20%
Zajrzyj do książki

Poziomy:

  • B1

Nauczysz się:

Angielski Kierunek Matura Zestawy, zadania, wskazówki Poziom podstawowy - Nowa Edycja (Książka + CD Audio)

Kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Nowa formuła części ustnej!

  • ISBN: 978-83-6248-264-1
  • Data wydania: styczeń 2012
  • Stron: 256
  • Zawartość: Książka , Płyta CD
38,00 zł
30,40 zł

Opis

Angielski Kierunek Matura. Zestawy, zadania, wskazówki - Poziom podstawowy Nowa Edycja:
- egzamin ustny według nowej formuły,
- przygotowanie do wszystkich części egzaminu,
- zadania identyczne jak na maturze,
- wzorcowe zestawy egzaminacyjne,
- zwroty niezbędne do części ustnej,
- wskazówki do zadań i praktyczne porady,
- Inteligentny Klucz odpowiedzi,
- GRATIS płyta CD Audio.

KIERUNEK MATURA Zestawy, zadania, wskazówki obejmuje książkę zawierającą wszystkie rodzaje zadań, jakie można spotkać na maturze, zestawy egzaminacyjne oraz płytę z nagraniami. Przygotowuje do egzaminu pisemnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz do nowej formuły egzaminu ustnego obowiązującej od 2012 roku- uzupełnia, weryfikuje i utrwala zarówno wiadomości, jak i umiejętności nabyte podczas nauki w szkole czy na kursach językowych. Polecany jest przede wszystkim osobom, które chcą sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności przed przystąpieniem do egzaminu.

Tylko u nas:
- dymki z praktycznymi maturalnymi wskazówkami,
- przydatny test wprowadzający,
- szczegółowe omówienie odpowiedzi - Inteligentny Klucz.

Pakiet (książka + płyta CD Audio) adresowany jest do uczniów szkół średnich przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. Podręcznik może być szczególnie pomocny dla nauczycieli - zawiera zestawy egzaminacyjne do wykorzystania podczas lekcji lub zajęć indywidualnych.

Podręcznik (256 str. w formacie A4) zbudowany jest identycznie jak prawdziwy egzamin maturalny: składa się z dwóch części przygotowujących odpowiednio do egzaminu pisemnego oraz ustnego. W podrozdziałach znajdują się ćwiczenia pojawiające się na maturze oraz omówienia i praktyczne wskazówki do zadań. W specjalnie opracowanym Inteligentnym Kluczu szczegółowo omówiono prawidłowe odpowiedzi. Dodatkowo w tej części zamieszczono transkrypcję nagrań do zadań na rozumienie ze słuchu.

Płyta CD Audio obejmuje 65 minut nagrań wykonanych przez profesjonalnych brytyjskich lektorów. Pozawala to oswoić się z różnymi akcentami, które można usłyszeń na egzaminie oraz skutecznie przygotować się do części ustnej matury.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć