Poziom: B2
Angielski Kierunek Matura Zestawy, zadania, wskazówki Poziom rozszerzony (Książka + 2 x CD Audio)

Angielski Kierunek Matura Zestawy, zadania, wskazówki Poziom rozszerzony (Książka + 2 x CD Audio)

-20%

Kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym

ISBN: 978-83-6182-850-1
Data wydania: styczeń 2012
Stron: 272

Opis

Angielski Kierunek Matura. Zestawy, zadania, wskazówki - Poziom rozszerzony (Książka + CD Audio)
- egzamin ustny według nowej formuły,
- przygotowanie do wszystkich części egzaminu,
- zadania identyczne jak na maturze,
- wzorcowe zestawy egzaminacyjne,
- zwroty niezbędne do części ustnej egzaminu,
- wskazówki do zadań i praktyczne porady,
- Inteligentny Klucz odpowiedzi,
- GRATIS 2 płyty CD Audio.

KIERUNEK MATURA Zestawy, zadania, wskazówki
obejmuje książkę zawierającą wszystkie rodzaje zadań, jakie można spotkać na maturze, zestawy egzaminacyjne oraz dwie płyty z nagraniami. Przygotowuje do egzaminu pisemnego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym oraz do nowej formuły egzaminu ustnego obowiązującej od 2012 roku – uzupełnia, weryfikuje i utrwala wiadomości, umiejętności nabyte zarówno podczas nauki w szkole, jak i na kursach językowych. Polecany jest zwłaszcza osobom, które chcą sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności przed przystąpieniem do egzaminu.

Tylko u nas:
- dymki z praktycznymi maturalnymi wskazówkami,
- przydatny test wprowadzający,
- szczegółowe omówienie odpowiedzi - Inteligentny Klucz.

Pakiet (książka + 2 płyty CD Audio) adresowany jest do uczniów szkół średnich przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym. Podręcznik może być szczególnie pomocny dla nauczycieli – zawiera zestawy egzaminacyjne do wykorzystania podczas lekcji lub zajęć indywidualnych.

Podręcznik (272 str.) zbudowany jest identycznie jak prawdziwy egzamin maturalny: składa się z dwóch części przygotowujących odpowiednio do egzaminu pisemnego oraz ustnego. W podrozdziałach znajdują się ćwiczenia pojawiające się na maturze oraz omówienia i praktyczne wskazówki pomocne w rozwiązywaniu zadań. W specjalnie opracowanym Inteligentnym Kluczu szczegółowo omówiono prawidłowe odpowiedzi. Dodatkowo w tej części zamieszczono transkrypcję nagrań do zadań na rozumienie ze słuchu.

Dwie płyty CD Audio obejmują 115 minut nagrań wykonanych przez profesjonalnych brytyjskich lektorów. Pozwala to oswoić się z różnymi akcentami, które można usłyszeć na egzaminie oraz skutecznie przygotować się do części ustnej matury.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

Wydaję się być sensownie zaplanowany na dość intensywną naukę i powtórkę wszystkich ważniejszych zagadnień, wyjdzie w praniu :-)

- , 2013-10-18

Świetna pozycja! Przygotowuję się w tym roku do matury i mam wiele książek z zadaniami, ale zdecydowanie ta przypadła mi najbardziej do gustu. Jest w niej mnóstwo zadań maturalnych, które możemy rozwiązać sami, bez zbędnych \"know how\" czy \"do and do not!\". Dzięki temu możemy sami się sprawdzić czy rzeczywiście potrafimy to rozwiązać. Co mnie najmilej zaskoczyło to duża ilość zadań ze struktur (jest ich aż 52!), które są często traktowane po macoszemu w innych podręcznikach. Kolejne dobre rozwiązanie to nagrania odpowiedzi do egzaminu ustnego. W książce znajduje się też obszerny klucz wraz z uzasadnieniami (do zadań ze struktur, czytania i słuchania). Jestem jak najbardziej za i polecam wszystkim tą pozycję!

- , 2012-04-11

Tylko w tym roku miałam możliwość zetknięcia się z czterema podręcznikami przygotowującymi do egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Moim zdaniem właśnie ten jest najlepszy! Autorzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że na teście zawsze może pojawić się jakieś słowo, którego nie zrozumiemy, ale zamiast zasypywać nas gradem niepotrzebnych wyrazów tłumaczą, jak sprytnie wybrnąć z problemu. Ponadto książka składa się wyłącznie z zadań typu maturalnego, co pozwala wyrobić sobie umiejętność coraz lepszego ich rozwiązywania. Zdecydowanie polecam ten podręcznik wszystkim maturzystom!

- , 2012-03-27
Podziel się ze znajomymi