Poziom: A1
Angielski dla dzieci 7 diamentów wersja 3.0 (od 7 lat) (1 x CD-ROM)

Angielski dla dzieci 7 diamentów wersja 3.0 (od 7 lat) (1 x CD-ROM)

-30%

Gra edukacyjna dla dzieci od lat 7

ISBN: 590-37-9276-788-3

Opis

O programie

Gra
Dzieci uczą się angielskiego przy okazji wędrówki po tajemniczym Mieście. Za poprawnie rozwiązane ćwiczenia lub gry otrzymują punkty. W nagrodę uzyskują też rozmaite skarby - przedmioty, dzięki którym odwiedzić można niedostępne części Miasta oraz diamenty pozwalające poznawać nowe piosenki w studio nagrań Karaoke. Celem gry jest zdobycie wszystkich 7 diamentów ukrytych w programie.

Nauka słówek
Wędrując po zagadkowym Mieście, Twoje dziecko odwiedzi ciekawe miejsca (zoo, wieżę widokową, bibliotekę, centrum handlowe...), a w nich nauczy się aż 400 słówek - pozna ich wymowę, pisownię i znaczenie. Wszystkie słówka i wyrażenia zostały w zabawny sposób zilustrowane oraz udźwiękowione wyłącznie przez rodowitych Anglików.

Słownik 1000 słówek
Dodatkowo, w programie znajduje się angielsko-polski słownik, zawierający aż 1000 słówek!

Karaoke
Studio nagrań Karaoke zawiera zestaw łatwych, opracowanych specjalnie dla dzieci piosenek po angielsku. Twoje dziecko będzie nie tylko mówić, ale także śpiewać po angielsku!

Gry i animacje
7 diamentów to przede wszystkim świetna rozrywka. Rozmaite gry językowe (m. in. krzyżówki czy klasyczne Memory) oraz zaskakujące animacje i efekty dźwiękowe sprawiają, że gra długo się nie nudzi.

Najważniejsze zmiany w wersji 3.0:
- unowocześniona grafika,
- poprawiona jakość nagrań, nowe nagrania,
- uproszczony scenariusz,
- rozbudowana pomoc i prezentacja wyjaśniająca jak grać,
- uproszczony słownik.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

 

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7 PL, 8 PL, 10 PL 32/64 bit

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 6 opinii na temat tego produktu.

Gra REWELACYJNA !!!! :-)
Chętnie kupiłabym następną część tej gry, jednak chyba producent nie wydał dalszej części. Szkoda...

P~O~L~E~C~A~M

- , 2014-03-31

Dziecko z chęcią sięga po Wasze produkty i bardzo chętnie się uczy poprzez zabawę. Nawet nie sądziłam, że w tak krótkim czasie nauczy się tak wiele, jestem bardzo zadowolona z postępów, które osiągamy dzięki pomocom edukacyjnym firmy EDGARD. Produkty godne polecenia!!!

- , 2013-06-10

Dziecko z chęcią sięga po Wasze produkty i bardzo chętnie się uczy poprzez zabawę. Nawet nie sądziłam, że w tak krótkim czasie nauczy się tak wiele, jestem bardzo zadowolona z postępów, które osiągamy dzięki pomocom edukacyjnym firmy EDGARD. Produkty godne polecenia!!!

- , 2013-03-27

Super gra, moja córka bardzo ją lubi i ja również z przyjemnością w nią gram :) POLECAM

- , 2012-12-28

Naprawdę świetna gra. Moje dziecko nie mogło się od niej wprost oderwać, dopóki nie zdobyło wszystkich diamentów. No i przy okazji poznało wiele nowych słówek. Dla mnie również była to ciekawa zabawa. Jak najbardziej polecam.

- , 2011-11-28

Jest to naprawdę świetny kurs i doskonała pomoc dla korepetytorów i rodziców, którzy chcą nauczyć dzieci języka. Ja jestem anglistką i gorąco polecam grę wszystkim uczniom- dziecko ma frajdę, a rodzic może sam zobaczyć ile się nauczyło oraz, nawet niechcący, również nauczyć się kilku słówek. 7 diamentów uczy poprawnej wymowy i systematyczności, gdyż jeśli dziecko nie wykona jakiegoś ćwiczenia, nie zdobędzie nagrody. Polecam, jednak zanim rodzic kupi grę, powinien wiedzieć, że nie jest to kolejna płyta, która sprawi, że dziecko nie wyjdzie ze swojego pokoju przez dłuższy czas. Jest to raczej gra rodzinna przeznaczona dla rodziców, którzy nie chcą się pozbyć malucha na parę godzin tylko chcą uczestniczyć w jego rozwoju. Nadpobudliwe niecko szybko się może znudzić, co więcej, może nie zapamiętać żadnego z wielu słówek, których uczy gra. Dlatego też radzę, aby cała rodzina zaczęła się uczyć

- , 2009-07-31
Podziel się ze znajomymi