Poziom: A0-A1
Angielski dla dzieci. Piosenki Wydanie 2

Kapitan Nauka Angielski dla dzieci. Piosenki

Zestaw popularnych piosenek do wspólnego słuchania, śpiewania i nauki

ISBN: 978-83-7788-814-8
Data wydania: październik 2016
Stron: 32

Opis

Zaśpiewaj razem z dziećmi „Old MacDonald”, „Alphabet Song”, „Twinkle, Twinkle, Little Star” i inne znane piosenki w zabawnych aranżacjach!

Angielski dla dzieci. Piosenki proponuje 15 melodyjnych i łatwych do zaśpiewania popularnych utworów angielskich. Dzięki nagraniom na płycie audio w wykonaniu Juliette Edwins, 8-letniej Brytyjki, której towarzyszy tata, wspólne śpiewanie będzie jeszcze przyjemniejsze!

Wersje karaoke doskonale sprawdzą się podczas samodzielnego śpiewania, w trakcie zabaw muzyczno-ruchowych czy w czasie jazdy samochodem.
Angielski dla dzieci - piosenki
To także doskonała pomoc dla nauczycieli – do wykorzystania na zajęciach indywidualnych lub w przedszkolu czy szkole.

Angielski dla dzieci. Piosenki to:
- 15 melodyjnych, łatwych do zaśpiewania piosenek w kapitalnych aranżacjach
- angielskie teksty wraz z polskim tłumaczeniem
- dodatkowe wersje karaoke do wszystkich piosenek
- zapis nutowy

Śpiewajcie razem z dziećmi ulubione piosenki w nowych wersjach!

Materiał zawarty w książce był wcześniej opublikowany w książkach Angielski dla dzieci Piosenki oraz Angielski dla dzieci Piosenki Śpiewajmy dalej.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Kapitan Nauka Angielski dla dzieci. Piosenki

Nasza recenzja i pomysły na kreatywne wykorzystanie: http://www.zabawyzarchimedesem.pl/angielski/jezyk-angielski-dla-dzieci/

- , 2017-02-09

Kapitan Nauka Angielski dla dzieci. Piosenki

Kupiłam tą pozycję kiedy była jeszcze w poprzedniej wersji graficznej. Polecam wszystkim, szczególnie niezdecydowanym. To najlepiej wydane pieniądze na książkę z piosenkami po angielsku. Moje dzieci słuchały jej w samochodzie codziennie przez bardzo długi okres czasu. Do tej pory chcą by czasem puszczać im te piosenki. Super wykonanie piosenek, świetne obrazki, polski tekst, angielski tekst i do tego zapis nutowy! Czego jeszcze chcieć? Znajoma kupiła książkę z piosenkami i cd z innego wydawnictwa i nie była zadowolona. Jej dziecko nie chciało słuchać tamtych piosenek, chciało tych piosenek! Naprawdę polecam wszystkim! Jeśli chcecie, by wasze dziecko chodziło i śpiewało po angielsku to powinniście im kupić tą książkę. Czekam na trzecią część piosenek (mam już dwie książki z cd z tego wydawnictwa).

- , 2017-01-30
Podziel się ze znajomymi