Zajrzyj do książki

Poziomy:

  • C2

Nauczysz się:

Target CPE Ćwiczenia, testy, wskazówki (Książka +CD mp3)

Nowa Formuła - uwzględnia najnowsze zmiany! 6 wzorcowych zestawów egzaminacyjnych i klucz odpowiedzi z wyczerpującymi wskazówkami.

  • ISBN: 978-83-7788-812-4
  • Data wydania: sierpień 2016
  • Stron: 248
  • Zawartość: Mp3
47,52 zł

Opis

Target CPE. Ćwiczenia, testy, wskazówki to kompletny zestaw przygotowujący do egzaminu Cambridge English: Proficiency (CPE). Uzupełnia, weryfikuje i utrwala wiadomości oraz umiejętności nabyte podczas nauki w szkole oraz w trakcie kursów językowych. Polecany jest zwłaszcza osobom samodzielnie przygotowującym się do egzaminu.

Podręcznik zawiera 6 zestawów egzaminacyjnych. Każdy z nich zbudowany jest zgodnie ze strukturą prawdziwego egzaminu – składa się z czterech części: Reading and Use of English, Writing, Listening i Speaking. W każdej z nich znajdują się różne rodzaje ćwiczeń takie jak na egzaminie CPE, przydatne wskazówki oraz dokładnie objaśnione polecenia. Na końcu książki zamieszczono prawidłowe odpowiedzi.Szczegółowe omówienie każdej z nich wyjaśni wątpliwości i uzupełni wiedzę. Dodatkowo w książce znajdują modelowe odpowiedzi z działu Speaking, pełny zapis nagrań z części Listening oraz wzorcowe teksty pisemne z działu Writing.

Płyta CD mp3 zawiera ponad 90 minut nagrań profesjonalnych lektorów. Specjalnie dobrane nagrania pomagają trenować wymaganą na egzaminie umiejętność rozumienia ze słuchu, przygotowując do części Listening i pozwalają osłuchać się z językiem.

Target CPE. Ćwiczenia, testy, wskazówki:

- kompleksowe przygotowanie do egzaminu
Cambridge English: Proficiency (CPE)
- 6 wzorcowych zestawów egzaminacyjnych
- klucz z dokładnie wyjaśnionymi odpowiedziami
- wyczerpujące omówienie poszczególnych części
- przydatne wskazówki i podpowiedzi egzaminatorów
- forma egzaminu zgodna z najnowszymi zmianami obowiązującymi od 2015r.

W serii ukazały się również:
Target FCE Ćwiczenia, testy, wskazówki
Target CAE Ćwiczenia, testy, wskazówki

 

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć