Poziom: B2-C1
Angielski Fiszki PLUS Zwroty konwersacyjne dla zaawansowanych  (600 fiszek + program i nagrania do pobrania + kolorowe przegródki + etui)

Angielski Fiszki PLUS Zwroty konwersacyjne dla zaawansowanych (600 fiszek + program i nagrania do pobrania + kolorowe przegródki + etui)

-20%

Sprawdzona metoda nauki

ISBN: 978-83-7788-616-8
Data wydania: lipiec 2015

Opis

Fiszki PLUS Zwroty konwersacyjne dla zaawansowanych (B2-C1) to pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu szybko i skutecznie nauczysz się zaawansowanych zwrotów konwersacyjnych, niezbędnych do swobodnego porozumiewania się po angielsku. Każdy zestaw Fiszek PLUS to starannie przygotowany materiał, wysokiej jakości nagrania wymowy wraz z programem komputerowym, memolistą i grami językowymi. Zobacz, jak uczyć się z fiszek!
Angielski Fiszki PLUS Zwroty konwersacyjne dla zaawansowanych - kurs nauki słownictwa
Z Fiszkami PLUS nie tylko zapamiętujesz słówka, lecz także poznajesz słownictwo w kontekście, uczysz się nieregularnych form oraz popularnych zwrotów językowych. Od dziś nauka języka stanie się przyjemnością!
Angielski Fiszki PLUS Zwroty konwersacyjne dla zaawansowanych - nauka słówek
- Ucz się łącznie 1700 zwrotów konwersacyjnych, wyrażeń i zdań – poznaj użycie gotowych wzorców komunikacyjnych, utrwal reguły gramatyczne.
- Poznaj prawidłową wymowę. Słuchaj nagrań wszystkich zwrotów i zdań oraz ich tłumaczeń.
- Utrwalaj materiał z ćwiczeniami i grami językowymi dostępnymi w programie (do pobrania).
- Ucz się skutecznie dzięki systemowi kolorowych przegródek. Sprawdź na memoliście, które słówka już znasz!
- Twórz własne playlisty nagrań wymowy i ucz się mobilnie – w drodze do pracy lub szkoły!
Angielski Fiszki PLUS Zwroty konwersacyjne dla zaawansowanych - zawartość kursu
Fiszki PLUS to rozbudowana seria fiszek, ułożona w wygodny system, dzięki któremu samodzielnie decydujesz, od którego poziomu zacząć naukę. W ramach serii dostępne są wszystkie trzy poziomy zaawansowania – początkujący, średnio zaawansowany i zaawansowany – oraz fiszki tematyczne Business English dla znających podstawy i średnio zaawansowanych oraz Kolokacje.

Angielski Fiszki PLUS Zwroty konwersacyjne dla zaawansowanych - nauka słówek na każdym poziomie zaawansowania

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

 

Minimalne wymagania sprzętowe

- system operacyjny Windows 7 PL, 8 PL, 10 PL

 

Zobacz film

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Jestem pod wrażeniem :)

Witam!
Około rok temu podjęłam decyzje o nauce j.angielskiego. Mimo, że język był nauczany w szkole nigdy nie udało mi się go opanować. Wraz z podjęciem decyzji o rozpoczęciu nauki, zaczęłam się zastanawiać jak się uczyć skoro metody oferowane w szkołach nie dały pożądanego efektu. Wybrałam się do Empiku w Białymstoku w poszukiwaniu magicznej książki, która rozwiązałaby mój problem. I tak po raz pierwszy wpadły mi w ręce fiszki "fiszki dla znających podstawy, 1000 słówek". Zdecydowałam się kupić. Nauka z fiszkami była mi zupełnie obca. Nie wiedziałam czy skuteczna, ale byłam zdesperowana, zależało mi na czasie, musiałam spróbować.. Właśnie dokończyłam mój pierwszy zestaw i muszę powiedzieć, że jest to idealna metoda nauki!!! Będąc za granicą, po przerobieniu 500 fiszek zaczęłam rozumieć ludzi na ulicy, czyli materiał jest bardzo dobrze dobrany. Lektorzy świetni. Obecnie mieszkam na terenie UK i każdy anglik chwali moją wymowę. Jestem pod wrażeniem. Muszę też napisać, że zastosowałam metody nauki opisane we wstępie. Właśnie kupiłam kolejną porcję fiszek. Każdemu polecam tą metodę nauki jak i również to właśnie wydawnictwo. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim którzy chcą coś zmienić w swoim życiu :D

- , 2017-01-29

Właśnie otrzymałem zakupione fiszki, jest to już moja trzecia pozycja

- , 2015-08-31
Podziel się ze znajomymi