Poziom: B2-C2
Angielski fiszki Slang i cytaty filmowe  (500 fiszek + instrukcja)
Produkt chwilowo niedostępny

Angielski fiszki Slang i cytaty filmowe (500 fiszek + instrukcja)

Slang angielski bez cenzury!

ISBN: 978-83-7788-244-3
Data wydania: 2013

Opis


Dzięki nauce z fiszkami:
Zobacz, jak uczyć się z fiszek!- poznasz 430 wyrażeń slangowych i przykładowych zdań
- nauczysz się słownictwa niezbędnego do spontanicznych wypowiedzi
- poznasz 70 najsłynniejszych cytatów filmowych
- zrozumiesz filmy i piosenki w języku angielskim

Angielski fiszki slang i cytaty filmowe to wyjątkowy zestaw 500 fiszek zawierających najważniejsze zwroty z języka potocznego i slangu. Wyrażenia zilustrowane przykładowymi zdaniami zawarte w fiszkach pomagają rozumieć żywy język angielski, który możemy usłyszeć na ulicy, wśród młodych ludzi lub w filmach. Wyrażenia pochodzą z różnych odmian angielskiego (brytyjskiego, londyńskiego cockney, amerykańskiego, australijskiego czy irlandzkiego). Zestaw haseł slangowych został uzupełniony 70 słynnymi cytatami z filmów angielskojęzycznych. Kurs podzielono na 16 grup tematycznych.

Uwaga! Zestaw zawiera wulgaryzmy.

 

Zobacz film

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 5 opinii na temat tego produktu.

Naprawde bardzo wartosciowy produkt, nie rozstaje sie z nim od kilkunastu miesiecy.
Bylby genialny majac nagrania \"nativ speakers\"
Ale i tak moj Angielski nabral kolorow. Czasami zaskakuje nawet \"natiwow\", swoja droga nagrania podniosloby wartosc tej pozycji.
Mam nadzieje ze w nowej edycji, juz nagrania sie pojawia. Pozdrawiam

- , 2014-07-31

Fiszki na czasie!
Media angielskie bombardują nas teraz piosenkami i filmami, które naszpikowane są zwrotami, których nie znajdziemy w zwykłym słowniku. Wyrazy są zabawne i zaskakujące więc bez problemy można je zapamiętać. To najlepsze fiszki jakie kupiłam :3

- , 2014-02-04

Świetne słówka i zwroty, których nigdy nie słyszałam. Jestem bardzo zadowolona. Podręczne i przejrzyste fiszki i radość z nauki.

- , 2013-09-20

Według mnie to rewelacyjny i pomysłowy produkt, który umili naukę języka angielskiego nawet osobom bardzo opornym na naukę i bardzo niechętnym tradycyjnym fiszkom. Jednak polecam ją tym, którzy na stopniu co najmniej średnio zaawansowanym opanowali język angielski. Nauka slangu w dwóch odmianach i cytatów filmowych może okazać się niezwykle pomocna przy błyskotliwej konwersacji. Mi nauka wszystkich fiszek z pudełeczka zajęła około 1,5 miesiąca, jednak nie miałam zbyt brawurowego tempa.

- , 2013-09-04

To zdecydowanie mój ulubiony zestaw. Ciągle żałuję, że nie umieszczono w nim więcej cytatów filmowych, ale w slangu też znalazłam mnóstwo rewelacyjnych określeń, które czasami są tak śmieszne i dziwne, że można je zapamiętać bez żadnego wysiłku. Polecam tym, którzy mają już dobrze opanowany język i chcą nauczyć się czegoś więcej, z pewnością będziecie zadowoleni!

- , 2013-07-05
Podziel się ze znajomymi