Poziom: B2-C1
Angielski fiszki Konwersacje dla zaawansowanych +CD  (500 fiszek + CD-ROM MP3 z programem i nagraniami + Kolorowe przegródki)
Produkt chwilowo niedostępny

Angielski fiszki Konwersacje dla zaawansowanych +CD (500 fiszek + CD-ROM MP3 z programem i nagraniami + Kolorowe przegródki)

ISBN: 978-83-7788-239-9
Data wydania: 2013

Opis


Dzięki nauce z fiszkami: Zobacz, jak uczyć się z fiszek!
- poznasz 500 najważniejszych słów i 500 zdań, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać na poziomie zaawansowanym,
- utrwalisz słówka i poznasz ich użycie w kontekście – przykładowe zdania,
- posłuchasz gotowych nagrań i przećwiczysz wymowę,
- stworzysz własną playlistę i powtórzysz słówka za lektorem,
- utrwalisz wiedzę za pomocą kolorowych przegródek i testów,
- przygotujesz się do egzaminów językowych,
- ćwiczysz język o każdej porze i w dowolnym miejscu

Angielski fiszki Konwersacje dla zaawansowanych wraz z przykładowymi zdaniami to wyjątkowy zestaw, który tworzą: 500 ponumerowanych fiszek, płyta CD-ROM z nagraniami i programem oraz praktyczne pudełko z kolorowymi przegródkami. Nauka z kursem pozwala szybko i skutecznie przyswoić 1000 słów, zwrotów i zdań. Przykłady użycia wszystkich słów w zdaniu to gotowe wzorce komunikacyjne. Opanowanie tego unikalnego zestawu umożliwia swobodną komunikację i pozwala efektywnie przygotować się do matury oraz egzaminów językowych na poziomie zaawansowanym. Aby ułatwić zapamiętanie materiału, kurs podzielono na praktyczne grupy tematyczne. Specjalny dobór słówek, przykłady użycia w zdaniach i załączone pudełko tworzą unikalny zestaw do skutecznej nauki języka angielskiego dla zaawansowanych.

Do zestawu dołączony jest program Aktywny Trening z ćwiczeniami, który umożliwia tworzenie indywidualnych list nagrań, odsłuchiwanie ich na dowolnym odtwarzaczu i głośne powtarzanie za lektorem. Dodatkowo dzięki funkcji karaoke możesz sprawdzić na ekranie wyświetlacza prawidłową pisownię słówek. Rozwiązując testy aktywnie sprawdzisz stopień opanowania materiału z fiszek i skutecznie utrwalisz znajomość słownictwa.


 

Zobacz film

 

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7 PL, 8 PL, 10 PL 32/64 bit

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Udoskonalanie języka angielskiego nie ma u mnie końca. Niemałą satysfakcję daje mi nauka języków na coraz bardziej zaawansowanych stopniach. Przez ostatnie trzy tygodnie z uporem maniaka testowałam fiszki z konwersacjami dla zaawansowanych wydawnictwa Edgard. Malutkie, mieszczące się w torebce pudełeczko zawiera 500 fiszek, dzięki którym pogłębimy naszą wiedzę z takich dziedzin jak polityka, środowisko, osobowość, szkoła, pieniądze czy wygląd zewnętrzny.

Mimo, że od kilku ładnych lat dość pilnie uczę się angielskiego, niektóre ze słówek były mi całkowicie nieznane. Ich użycie poparte jest bardzo specjalistycznymi zdaniami z dziedziny chociażby polityki, która zwyczajnie nie leży w kręgu moich zainteresowań. Metoda nauki z fiszek już od bardzo dawna cieszy się u mnie dużym zaufaniem. Jednak korzystając z tej metody nie można zapominać o systematyczności. Jak wyglądała moja nauka?


Starałam się uczyć z fiszek codziennie (nie zawsze mi to wychodziło)
Każdego dnia zakładałam opanowanie 20-30 fiszek, w zależności od tego, ile z nich było mi już wcześniej znane.
Naukę w kolejnych dniach zaczynałam od powtórki materiału, po czym przechodziłam do nowej partii.
Fiszki całkowicie przeze mnie opanowane lądowały za niebieską zakładką \"Umiem\". Te, które nadal sprawiały mi kłopot, zostawały w przegródce \"Uczę się\".
Wraz z postępem nauki coraz więcej fiszek lądowało za zakładką \"Umiem\".
Do pudełka z fiszkami wydawnictwo Edgard dołączyło program na malutkiej płycie CD. Program o nazwie Aktywny Trening pozwala na sprawdzenie swoich umiejętności, zdobytych podczas tradycyjnej nauki. Jeżeli mamy problemy z wymową, lektor na płycie rozwieje wszystkie wątpliwości. Ja zrezygnowałam z pomocy programu, chociaż z pewnością dla większości będzie świetnym dodatkiem do całości.

- , 2013-06-10
Podziel się ze znajomymi