Poziom: A2-B1
Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia - Nowa Edycja (Książka + 2 x Audio CD)

Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia - Nowa Edycja (Książka + 2 x Audio CD)

-60%

Repetytorium leksykalne. Dialogi, zdania, ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań

ISBN: 978-83-6182-846-4
Data wydania: marzec 2010
Stron: 112

Opis

Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia - Nowa Edycja

Kurs uczy ponad 520 zwrotów niezbędnych do swobodnej komunikacji. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Teraz już samodzielnie zrobisz zakupy, zamówisz posiłek w restauracji i umówisz się na spotkanie.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio z nagraniami.

Książka (112 str.) zawiera dialogi, dodatkowe słownictwo, różnorodne ćwiczenia z odpowiedziami do każdej lekcji, zapis nagrań, testy sprawdzające znajomość słownictwa oraz indeks najważniejszych słówek.

Wysokiej jakości nagrania (143 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Włoskie zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się słówek oraz rozumienia ze słuchu bez konieczności zaglądania do książki!

Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia polecamy jako repetytorium leksykalne dla wszystkich uczących się języka włoskiego, w szczególności dla tych, którzy planują wyjazd do krajów włoskojęzycznych w celach zawodowych, edukacyjnych lub turystycznych. Opanuj niezbędne zwroty i zacznij swobodnie rozmawiać!

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

To inna wersja 500 fiszek, tu ułożonych w ksiażeczkę, z możliwością odsłuchu. Bardzo sympatyczna.
Fiszki kupiłam wcześniej i nie wiedziałam, że tutaj się powtórzą, ale wcale nie żałuję, bo w ten sposób skuteczniej zapamietam.

- , 2012-12-11
Podziel się ze znajomymi