Poziom: A1-B1
Włoski Krok po kroku (2 x Książka + 5 x CD Audio + MP3 + Program komputerowy)
Produkt chwilowo niedostępny

Włoski Krok po kroku (2 x Książka + 5 x CD Audio + MP3 + Program komputerowy)

Kurs do kompleksowej i skutecznej nauki języka włoskiego dla początkujących

ISBN: 978-83-6248-205-4
Data wydania: sierpień 2010
Stron: 304

Opis

Włoski Krok po kroku:
- 6 godzin wysokiej jakości nagrań - rodowici Włosi,
- współczesne dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami,
- 3200 niezbędnych słów i zwrotów,
- program multimedialny,
- przystępnie objaśniona gramatyka,
- ćwiczenia z odpowiedziami,
- różnorodne ciekawostki.

Włoski Krok po kroku
kurs do kompleksowej nauki języka włoskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

Kurs uczy 3200 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Włoch.

Książki (łącznie 304 str.) zawierają 31 lekcji tematycznych, zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ilustrowane ciekawostki. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia.

Wysokiej jakości nagrania (blisko 6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.

Program multimedialny uczy nowych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia, gry, testy, doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu oraz umożliwia samodzielny trening wymowy.

Włoski Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka – łączy naukę z podręcznikiem, słuchanie nagrań na płytach audio lub mp3 z pracą z programem komputerowym. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.

W skład pakietu wchodzą:
Włoski Kurs podstawowy i Włoski Krok dalej.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

 

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7 PL, 8 PL, 10 PL 32/64 bit

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Jestem świeżo po zakupieniu, jeden dzień po tym, jak przesłuchałam pierwsze dwa nagrania, bez problemu posługuję się podstawowymi zwrotami. Czytelny, nagrania wysokiej jakości, precyzyjny, prosty w obsłudze :).

- , 2012-07-02

Bardzo dobrze przystosowany do początkowej nauki, nawet dla osób, które mają problemy w przyswajaniu języków obcych. Prosty w obsłudze interfejs, który ułatwia nam naukę. Niewygórowana cena. Można się uczyć w domu, na wakacjach, w szkole. Polecam wszystkim chcących zacząć naukę języków obcych.

- , 2010-12-06
Podziel się ze znajomymi