Poziom: A1-A2
Włoski Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących (Książka)
Produkt chwilowo niedostępny

Włoski Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących (Książka)

Ucz się skutecznie, rozwiązując testy! Przygotuj się do egzaminów i matury!

ISBN: 978-83-6248-219-1
Data wydania: październik 2010
Stron: 120

Opis

Włoski Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących
- ponad 1500 wyrażeń, idiomów i kolokacji,
- współczesne, aktualne słownictwo i potoczne zwroty,
- 200 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi,
- ćwiczenia przygotowujące do matury na poziomie podstawowym, CELI 1, CILS 1 i DELI,
- indeks zagadnień gramatycznych i tematów leksykalnych.

Testy gramatyczno-leksykalne adresowane są do wszystkich, którzy chcą doskonalić swoją znajomość języka włoskiego lub przygotować się do egzaminu językowego. Specjalnie opracowane zadania obejmują słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne na poziomie początkującym (A1-A2).

Książka (120 str.) adresowana jest do uczniów szkół średnich, studentów, osób przygotowujących się do egzaminów językowych oraz matury na poziomie podstawowym. Opracowana została z myślą o samoukach oraz tych, którzy chcą poszerzyć zasób współczesnego włoskiego słownictwa. Podręcznik może być pomocny nauczycielom – do wykorzystania w trakcie lekcji lub zajęć indywidualnych. Zbiór testów polecany jest wszystkim, którzy chcą sobie przypomnieć oraz skutecznie utrwalić znajomość poszczególnych zagadnień gramatycznych oraz zwrotów w języku włoskim.

Podręcznik obejmuje 200 różnorodnych ćwiczeń podzielonych na 50 testów. Różnorodne rodzaje zadań, np. zadania wielokrotnego wyboru, transformacje, słowotwórstwo, krzyżówki, dopasowywanie, urozmaicają naukę. Każdemu zadaniu zostały przypisane zagadnienie gramatyczne lub temat leksykalny. Na końcu książki znajduje się indeks wszystkich zagadnień oraz tematów, a także klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Cenna zawartość za tak niską cenę (książkę kupiłam w promocji). Testy gramatyczne pozwalają utrwalić posiadaną wiedzę, zadania robi się szybko i przyjemnie; pojawiają się też pojedyncze słówka, których nie poznałam w trakcie 7-miesięcznej nauki, więc nadal rozwijam wiedzę z języka.Klucz odpowiedzi pozwala sprawdzić i przeanalizować popełnione błędy. Polecam!

- , 2015-01-19
Podziel się ze znajomymi