Poziom: B1-B2
Włoski Kryminał z ćwiczeniami Un segreto in fondo al mare (książka + płyta CD mp3)

Włoski Kryminał z ćwiczeniami Un segreto in fondo al mare (książka + płyta CD mp3)

-20%

Daj się porwać intrygującej historii kryminalnej, a przy okazji ucz się włoskiego!

ISBN: 978-83-6588-404-6
Data wydania: lipiec 2017
Stron: 176

Opis

Kryminał z ćwiczeniami Un segreto in fondo al mare to nietypowy sposób na naukę języka włoskiego - słownictwo i struktury gramatyczne poznajesz przy okazji, podczas lektury wciągającej opowieści kryminalnej! Jeśli chcesz rozwijać znajomość języka włoskiego i jesteś miłośnikiem kryminałów, Un segreto in fondo al mare to idealna propozycja dla ciebie!

Fascynujący kryminał został napisany specjalnie dla osób władających językiem włoskim na poziomie średnio zaawansowanym (poziom B1-B2). Lekturę ułatwią ci tłumaczenia trudniejszych słówek na marginesach - już nie trzeba odrywać się od czytania w poszukiwaniu słownika! Słowniczek włoski-polski znajdziesz na końcu książki.

Sprawdzenie zdobytej wiedzy będzie prostsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek dzięki blisko 80 różnorodnym ćwiczeniom z kluczem odpowiedzi. A dla osób, które chcą osłuchać się z poprawną wymową i ćwiczyć rozumienie ze słuchu, do książki GRATIS dołączono audiobook na płycie CD mp3 nagrany przez profesjonalnych lektorów.

Włoski Kryminał z ćwiczeniami to:

  • fascynująca historia kryminalna, od której nie można się oderwać
  • tłumaczenia trudniejszych słówek na marginesach ułatwiające lekturę
  • wygodny słowniczek włosko-polski
  • blisko 80 różnorodnych ćwiczeń, dzięki którym sprawdzisz zdobytą wiedzę
  • audiobook w wykonaniu native speakera

Zapoznaj się z fabułą

Spokój w uroczym włoskim miasteczku znów zostaje zakłócony. Co stało się z młodą dziewczyną, która zaginęła po kolacji urodzinowej nad morzem? Jaki związek z jej zniknięciem ma wyłowione przez rybaków ciało? W rozwiązaniu zagadki pomogą niezdarny komendant Musante i piękna detektyw Marson.

 

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi