Poziom: B1-B2
Włoski Kryminał z ćwiczeniami Un segreto in fondo al mare (książka + płyta CD mp3)

Włoski Kryminał z ćwiczeniami Un segreto in fondo al mare (książka + płyta CD mp3)

-20%

Daj się porwać intrygującej historii kryminalnej, a przy okazji ucz się włoskiego!

ISBN: 978-83-6588-404-6
Data wydania: lipiec 2017
Stron: 176

Opis

Kryminał z ćwiczeniami Un segreto in fondo al mare to nietypowy sposób na naukę języka włoskiego - słownictwo i struktury gramatyczne poznajesz przy okazji, podczas lektury wciągającej opowieści kryminalnej! Jeśli chcesz rozwijać znajomość języka włoskiego i jesteś miłośnikiem kryminałów, Un segreto in fondo al mare to idealna propozycja dla ciebie! Zobacz, jak uczyć się języka czytając kryminały!

Fascynujący kryminał został napisany specjalnie dla osób władających językiem włoskim na poziomie średnio zaawansowanym (poziom B1-B2). Lekturę ułatwią ci tłumaczenia trudniejszych słówek na marginesach - już nie trzeba odrywać się od czytania w poszukiwaniu słownika! Słowniczek włoski-polski znajdziesz na końcu książki.

Sprawdzenie zdobytej wiedzy będzie prostsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek dzięki blisko 80 różnorodnym ćwiczeniom z kluczem odpowiedzi. A dla osób, które chcą osłuchać się z poprawną wymową i ćwiczyć rozumienie ze słuchu, do książki GRATIS dołączono audiobook na płycie CD mp3 nagrany przez profesjonalnych lektorów.

Włoski Kryminał z ćwiczeniami to:

  • fascynująca historia kryminalna, od której nie można się oderwać
  • tłumaczenia trudniejszych słówek na marginesach ułatwiające lekturę
  • wygodny słowniczek włosko-polski
  • blisko 80 różnorodnych ćwiczeń, dzięki którym sprawdzisz zdobytą wiedzę
  • audiobook w wykonaniu native speakera

Zapoznaj się z fabułą

Spokój w uroczym włoskim miasteczku znów zostaje zakłócony. Co stało się z młodą dziewczyną, która zaginęła po kolacji urodzinowej nad morzem? Jaki związek z jej zniknięciem ma wyłowione przez rybaków ciało? W rozwiązaniu zagadki pomogą niezdarny komendant Musante i piękna detektyw Marson.

 

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi