Poziom: A1-A2
Turecki nie gryzie! (Książka + CD Audio)

Turecki nie gryzie! (Książka + CD Audio)

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń

ISBN: 978-83-7788-093-7
Data wydania: 2012
Stron: 152

Opis

TURECKI nie gryzie! to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka od podstaw,
- przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo,
- praktycznie trenujesz znajomość gramatyki,
- uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych,
- poznajesz współczesny, codzienny język turecki.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka tureckiego na poziomie komunikacyjnym.

Książka (152 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajdziesz: około 90 najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach praktycznych minisłowniczków, a dodatkowo na końcu książki znajdziesz podręczny zbiorczy słownik.

GRATIS płyta CD Audio z nagraniami profesjonalnych lektorów pomaga w nauce poprawnej wymowy oraz ćwiczeniu rozumienia ze słuchu.

Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że turecki nie gryzie!

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 12 opinii na temat tego produktu.

Łukasz

To jest najgenialniejsza książka na całym świecie. Nie tylko do tureckiego; ale też do angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, arabskiego i wiele wiele innych. Z tureckim jest tylko jeden, może nawet niezbyt duży kłopot: nie ma Tureckiego nie gryzie dla średnio zaawansowanych!!!
Gorąco pozdrawiam wydawnictwo Edgard oraz autora. Dziękuję za super - książkę. Jeszcze raz pozdrawiam.

- , 2018-02-20

turecki nie gryzie super książka, w końcu uklada te koncówki... czekam na kontynuację z czasem przyszlym, przeszłym i innymi zawiłościami. Mogłoby być jeszcze więcej ćwiczeń

- , 2014-01-13

Super kurs! Gorąco polecam wszystkim początkującym! Okrasą są podstawowe informacje i ciekawostki na temat Turcji i jej kultury. Sławek

- , 2013-09-06

Chcesz poznać podstawy języka, wybierz turecki nie gryzie. Cała seria, nie tylko turecki, to na prawdę książka godna polecenia! Zawiera wszystko co potrzebne na podstawy, zaznajomisz się z wieloma słówkami jak i również z gramatyką! Polecam!

- , 2013-07-16

Rewelacja! Czekam z niecierpliwością na następną część!

- , 2012-11-30

Długo szukałam na polskim rynku czegoś do nauki języka tureckiego. I w końcu jest! \"Turecki nie gryzie\" to bardzo udana pozycja, przejrzysta i ciekawie napisana, ale, co ważne, jest to książka do samodzielnej nauki z prawdziwego zdarzenia. Wcześniej próbowałam się uczyć z dostępnych na rynku rozmówek i opracowania gramatyki, ale bez efektów. Z \"Tureckim nie gryzie\" coś zaskoczyło i ruszyłam z miejsca. Książka ma jednak jeden podstawowy minus - brak kontynuacji! Na szczęście znalazłam w Warszawie kursy tureckiego i zaczęłam się uczyć w CJT Lisan, gdzie, totalne zaskoczenie, zajęcia prowadzi autorka książki! Szczerze polecam \"Turecki nie gryzie\", bo nauka z nim to przede wszystkim świetna zabawa, chociaż, muszę przyznać, wymaga trochę wysiłku.

- , 2012-11-26

super kurs do samodzielnej nauki w domowym zaciszu- łatwo i przyjemnie przyswaja się nowe słówka, zwroty a gramatyka nie wydaje się zbytnio zagmatwana; dodatkowym atutem tego wydania są ciekawostki o Turcji; gorąco polecam!!! :)

- , 2012-11-16

Właśnie kończę \"Turecki nie gryzie\" i polecam tę książkę każdemu, kto chciałby nauczyć się tego języka. Uczę się codziennie, noszę tę książkę ze sobą i rozwiązuję zadania w pociągu, podczas podróży na uczelnię.

Nauka z tą książką to przyjemność! :)
Również prosiłabym o wydanie kolejnej części z ćwiczeniami gramatycznymi, na rynku trudno cokolwiek takiego znaleźć, a Wasze wydawnictwo na pewno zrobiłoby najlepsze wydanie! :)

- , 2012-10-18

Jestem posiadaczką książki \"Turecki Kurs Podstawowy\", z której jestem bardzo zadowolona. Fajnie, że została wydana taka książka. Przydałaby się jeszcze książka \"Turecki Gramatyka\" wtedy było by zupełnie czadowo.

- , 2012-08-06

Czy z książki można nauczyć się na poziomie rozmów ze znajomymi? Mam znajomych w Turcji, niektórzy umieją posługiwać się tylko językiem Tureckim, a wiadomo jak działają translatory...

- , 2012-06-26

To było moje pierwsze zetknięcie z językiem tureckim. W ogóle \"nie gryząca\" seria jest jedną z moich ulubionych i każda kolejna wydana książka jest dla mnie niespodzianką i wspaniałą zabawą. Bo taka właśnie powinna być nauka języków obcych – przyjemna.

Książka podzielona jest na 13 rozdziałów omawiających takie zagadnienia jak: życie codzienne, zakupy, jedzenie czy rodzina i dom. Nie należy się jednak przerażać, jeśli nie znacie podstaw języka. Pierwszy rozdział w całości poświęcony jest alfabetowi, poprawnej wymowie oraz podstawowym zwrotom i wyrażeniem, a także zasadom gramatyki.

Ćwiczenia ułożone są pod kątem konkretnej tematyki rozdziałów i zawartych w nich dialogach i tekstach. Klucz odpowiedzi do zadań znajduje się na końcu książki. Autorzy zamieścili także słowniczek turecko-polski, który pomoże w wyjaśnieniu trudniejszych słów. To co nadaje całej książce specyficznego klimatu to ciekawostki kulturowe, dzięki którym zdobędziemy nie tylko umiejętność posługiwania się językiem.

Ten kurs ma nieco większy format niż pozostałe książki z tej serii. Jej dodatkowym atutem jest obecność płyty CD, na której znajdują się nagrania do podręcznika. Jak wiadomo akcent i wymowa tego języka do prostych nie należą. Potrzeba wiele determinacji i cierpliwości, aby poprawnie wymawiać pełne zdania.

- , 2012-03-21

Jestem posiadaczką książki \"Turecki kurs podstawowy\". Jestem bardzo z niej zadowolona, jednak z niecierpliwością czekam na wydanie Turecki nie gryzie.

- , 2012-02-22
Podziel się ze znajomymi