Poziom: A1-A2
Turecki Kurs podstawowy (Książka + 2 x Audio CD)

Turecki Kurs podstawowy (Książka + 2 x Audio CD)

1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi, ciekawostki.

ISBN: 978-83-6182-801-3
Data wydania: sierpień 2009
Stron: 112

Opis

Turecki Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka tureckiego.

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój w hotelu i bez problemu porozumiesz się w większości sytuacji! Różnorodne ciekawostki zapoznają się z obyczajami oraz kulturą Turcji.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio.

Książka (112 stron) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki, m.in. o tureckim Nowym Roku, meczetach, amulecie "Oko Proroka", wodzie różanej czy reformach Atatürka. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz typowe dla języka tureckiego konstrukcje, np. tamlama.

Wysokiej jakości nagrania (144 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Nauka z kursem pozwala na opanowanie języka na poziomie podstawowym A2. Umożliwia to zrozumienie zdań i wyrażeń często używanych, bezpośrednio związanych z życiem codziennym (rodzina, zakupy, najbliższe otoczenie, praca), a także porozumiewanie się w tym zakresie.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Bardzo dobry kurs. Opracowany w bardzo przystępny sposób. Mam nadzieję, że opanuję ten język. Polecam

- , 2016-05-31

Fantastyczny kurs, jestem już na przedostatniej lekcji, będąc na Erasmusie w Turcji, kolega (Turek) powiedział że to bardzo dobry kurs, poprosił też o kopię i uczy się języka polskiego

- , 2010-11-12
Podziel się ze znajomymi