Poziom: A0-A1
Kapitan Nauka Niemiecki dla dzieci 100 pierwszych słówek (Książeczka + 104 karty obrazkowe + płyta CD)

Kapitan Nauka Niemiecki dla dzieci 100 pierwszych słówek (Książeczka + 104 karty obrazkowe + płyta CD)

-30%

Wyjątkowy zestaw do nauki niemieckiego dla dzieci w wieku 3-6 lat!

ISBN: 978-83-7788-717-2
Data wydania: Marzec 2016

Opis

Niemiecki dla dzieci 100 pierwszych słówek to wyjątkowy zestaw dla młodszych dzieci przeznaczony do nauki języka niemieckiego w domu, w przedszkolu i szkole. Zakres słownictwa dotyczy najbliższego otoczenia dziecka, obejmuje takie zagadnienia jak: kolory, części ciała, ubrania, pory roku i dni tygodnia, zabawki oraz produkty spożywcze.

Książeczka zawiera pomysły na gry i zabawy z wykorzystaniem kart, listę wszystkich słówek z tłumaczeniem i wymową, kolorowanki i ćwiczenia utrwalające słownictwo. Dodatkiem do książeczki są karty obrazkowe oraz płyta CD.


Kapitan Nauka Niemiecki dla dzieci 100 pierwszych słówek - nauka niemieckiego
Karty obrazkowe są integralną częścią książeczki. W skład zestawu wchodzą 104 kolorowe karty z najważniejszymi słówkami. Każda karta jest dwustronna: po jednej stronie znajduje się ilustracja i wyraźny podpis w języku niemieckim, a na odwrocie – ilustracja z tłumaczeniem w języku polskim. Korzystanie z kart uatrakcyjniają dowcipne, przyciągające uwagę obrazki, które ułatwiają zapamiętywanie słówek w sposób najbardziej naturalny dla dzieci w tym wieku, czyli podczas wspólnej, fascynującej zabawy!

Całość uzupełnia płyta CD z nagraniami wszystkich słów i zdań, czytanymi przez native speakera, dzięki czemu dziecko może osłuchać się z poprawną wymową i niemieckim akcentem.


Pakiet zawiera:
- książeczkę przygotowaną z myślą o rodzicach i nauczycielach z pomysłami na gry i zabawy, pomocniczymi zadaniami, transkrypcją i tłumaczeniem słów
- 104 kolorowe, dwustronne karty z zabawnymi ilustracjami przykuwającymi uwagę dzieci
- płytę CD z nagraniami wszystkich słówek

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

karty obrazkowe

Moje dwie córki (7 i 5 lat) bardzo szybko opanowały słownictwo z tych kart. Ważne, że rzeczowniki są od razu z rodzajnikami! Super.

- , 2018-02-11

100 pierwszych słówek

Moja córka ma 2i8 miesięcy korzystamy z tego zestawu od jakiegoś czasu. Fajna zabawa i widać efekty . Polecam

- , 2017-11-09

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi