Fiszki norweski - język norweski w zasięgu ręki | jezykiobce.pl

Fiszki norweski

Język norweski Cieszę się w Polsce sporą popularnością, choć z pewnością nie należy do najłatwiejszych w nauce. Wielu Polaków fascynuje Skandynawia jako Turystyczna destynacja pełna przepięknych krajobrazów, z norweskimi fiordami na czele. Inni realizują się w tym kraju zawodowo. Niezależnie od celu, warto przed wyjazdem poznać podstawy języka, w czym z pewnością pomocne będą dostępne w ofercie naszego wydawnictwa fiszki. Norweski stanowi pewne wyzwanie, ale można z powodzeniem uczyć się go samodzielnie, jeśli tylko dysponujemy odpowiednimi materiałami dydaktycznymi i odrobinę częstotliwości.

Dlaczego warto uczyć się norweskiego?

Znajomość języka norweskiego może okazać się dla wielu sporym atutem na rynku pracy. W Polsce działa sporo skandynawski film. Zaliczają się one do popularnych pracodawców, również dlatego że cechują się wysoką kulturą pracy. Poza tym, język norweski w CV, będzie wspaniałą wizytówką potencjalnego zatrudnionego, który udowodni w ten sposób swoje ambicje. Norweskiego warto uczyć się także ze względu na wyjazdy do tego kraju. Niektórzy wyruszają tam zarobkowo, inni czysto turystycznie. Chociaż mieszkańcy Norwegii dobrze znają język angielski, znajomość norweskich słów i zwrotów sprawi, że staną się jeszcze bardziej gościnni.

Fiszki do nauki słów i zwrotów

Fiszki stanowią znane od wielu lat i popularne narzędzie do nauki języków obcych, szczególnie w zakresie przydatnych na co dzień słów i zwrotów. To od nich, wraz z podstawami gramatyki, można uczyć się podstaw danego języka. Jednak tak naprawdę na każdym poziomie zaawansowania możemy sięgnąć po odświeżające wiedzę fiszki. Norweski znacznie różni się od polskiego, dlatego słownictwo może wydawać się skomplikowane i nie łatwo zapadać w pamięć, co oznacza, że warto je sobie odświeżać.

Nowoczesne fiszki – norweski od podstaw bez tajemnic

W naszym wydawnictwie dostępne są nie tylko zwykłe zestawy drukowanych fiszek. Drukowane kartoniki z pewnością ułatwiają zapamiętywanie słówek i zwrotów, ale postanowiliśmy również na nowoczesne fiszki. Norweski może przynajmniej początkowo sprawiać spore problemy w kwestii nauki prawidłowego akcentu. Dlatego dostępne w naszym sklepie zestawy zawierają także płyty CD z programem multimedialnym i nagraniami, dzięki którym można szlifować zasady prawidłowej wymowy w języku norweskim. Nauka języka norweskiego może z powodzeniem odbywać się samodzielnie. Wystarczy odrobina samozaparcia i cierpliwości. Co więcej, norweski może być także doskonałym wstępem do nauki innych języków skandynawskich, ponieważ szwedzki, a zwłaszcza duński są do niego bardzo podobne.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć